Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Proboha, další česká celebrita, co nosí tahle kopyta za 60 tisíc! Komu slavné nožky patří?

Míša se předvedla v botách bez podpatků. Bohužel nebyla první, kdo
podobný model u nás propagoval.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Návrháři jdou někdy ve svých směrech do velkých extrémů. Jedním z nich je i Antonio Berardi, který vytvořil střevíce připomínající tvarem skutečné boty na jehlových podpatcích – ty tam ale chybějí. Při chůzi v nich musíte prvně došlápnout na palec místo na patu a nesmíte je nosit příliš dlouho.

První, kdo pochopitelně tuto extravaganci v ceně kolem 60 000 korun vyzkoušel, byla Victoria Beckham (38) v roce 2008. Po ní přišla na řadu zpěvačka Lady Gaga (27), která při nošení těchto bot ztratila rovnováhu a spadla na zem.

Po několika letech se i české celebrity rozhodly, že tuto vymoženost musí mít. První byla naše zástupkyně šéfredaktora Agáta Hanychová (27), která se v nich objevila na open party jednoho disko klubu v lednu 2012. „Koupila jsem je v New Yorku v Soho,“ uvedla Agáta.

No a naposledy se v nich objevila moderátorka Televizních novin Míša Ochotská (28), která dorazila na mejdan opálená z dovolené v Americe, kterou tam trávila samozřejmě se svým „novým“ objevem, tenistou Lukášem Rosolem (27).

Napište nám do diskuze pod článkem, co si o modelu myslíte a jestli byste si chtěli chůzi v této obuvi vyzkoušet. Stydět se nemusejí ani pánové, pokud máte rádi ženské doplňky třeba jako travesti umělkyně Naděžda Krupská (35).

Související články

Další články