Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Proboha, další česká celebrita, co nosí tahle kopyta za 60 tisíc! Komu slavné nožky patří?

Míša se předvedla v botách bez podpatků. Bohužel nebyla první, kdo
podobný model u nás propagoval.
+ Další 3 fotografie

Návrháři jdou někdy ve svých směrech do velkých extrémů. Jedním z nich je i Antonio Berardi, který vytvořil střevíce připomínající tvarem skutečné boty na jehlových podpatcích – ty tam ale chybějí. Při chůzi v nich musíte prvně došlápnout na palec místo na patu a nesmíte je nosit příliš dlouho.

První, kdo pochopitelně tuto extravaganci v ceně kolem 60 000 korun vyzkoušel, byla Victoria Beckham (38) v roce 2008. Po ní přišla na řadu zpěvačka Lady Gaga (27), která při nošení těchto bot ztratila rovnováhu a spadla na zem.

Po několika letech se i české celebrity rozhodly, že tuto vymoženost musí mít. První byla naše zástupkyně šéfredaktora Agáta Hanychová (27), která se v nich objevila na open party jednoho disko klubu v lednu 2012. „Koupila jsem je v New Yorku v Soho,“ uvedla Agáta.

No a naposledy se v nich objevila moderátorka Televizních novin Míša Ochotská (28), která dorazila na mejdan opálená z dovolené v Americe, kterou tam trávila samozřejmě se svým „novým“ objevem, tenistou Lukášem Rosolem (27).

Napište nám do diskuze pod článkem, co si o modelu myslíte a jestli byste si chtěli chůzi v této obuvi vyzkoušet. Stydět se nemusejí ani pánové, pokud máte rádi ženské doplňky třeba jako travesti umělkyně Naděžda Krupská (35).

Mohlo by vás zajímat

Další články