Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Proboha, co to zase je? Rihanna strašila v nafouklém spacáku jako vypasený tučňák

Zdroj: profimedia
+ Dalších 31 fotografií
Zpěvačka Rihanna (30) opět zase šokovala všechny okolo! Její nevkusné oblečky jsou vidět poslední dobou celkem často, ale tímto nasadila korunu. Na letišti v Los Angeles se objevila v obří péřovce, která vypadala jako spacák.

Zpěvačka barbadorského původu je sice majitelkou nezaměnitelného hlasu, díky kterému je na předních příčkách hudební scény. Silně však pokulhává v módě a v tom, co její postavě lichotí. Poslední dobou je to jedna tragédie za druhou.

Rihanna se momentálně nepyšní úplně ukázkovou figurou. Je to škoda, protože v minulosti si ji všichni pamatujeme jako sexy kočičku s božskou postavou. Nyní je z ní obtloustlá hvězdička, na kterou je otřesný pohled! Ještě více na svou postavu upozorňuje svými otřesnými hadry, ve kterých vypadá jako machna.

Tělo, které má více obalené tukem než svaly, opět zase narvala do otřesného oblečku. Chápeme, že tlustý spacák je pohodlný, ale toto je už moc! Péřová bunda, která měla na sobě bochany a byla lesklá, jí přidávala ještě další kila navíc. Na letišti v Los Angeles tak pobíhala jako vypasený tučňák bez známky soudnosti. Rihanno, chtělo by to trochu změnit šatník!

Související články

Další články