Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Proboha, co to má být? Dara Rolins terčem kritiky kvůli oblečení na Gottově pohřbu

Proboha, co to má být? Dara Rolins terčem kritiky kvůli oblečení na Gottově pohřbu
Zdroj: eXtra.cz, repro Česká televize
+ Dalších 13 fotografií
Dara to slízla
Byl to právě Karel Gott (†80), kdo pomohl Daře Rolins (46) už ve dvanácti nastartovat pěveckou kariéru. Kdyby nebylo Mistra, sláva rodačky z Bratislavy by určitě nevyletěla tak raketovým tempem. I proto se někteří fanoušci na zpěvačku zlobí kvůli outfitu, v němž dorazila na sobotní zádušní mši. Daro, to se fakt nepovedlo, vzkazují!

Dara Rolins (46) se snažila nebýt na zádušní mši za Karla Gotta (†80) příliš na očích. V průchodu ke katedrále sv. Víta se nejprve schovávala za Leoše Mareše (43), při odchodu z chrámu zase pospíchala.

Mělo to i jiný důvod než obrovský smutek? Podle řady fanoušků by se Dara měla stydět za svůj outfit, který se na poslední rozloučení vůbec nehodil. Zpěvačka sice na mši přišla v dlouhém černém kabátu, kalhotách a na obličej si nasadila velké tmavé brýle, trnem v oku všech kritiků však byla obří huňatá šála.

Ta totiž neměla černou barvu, ale sytě červenou!

Ostuda a neúcta, odsuzují Rolins lidé na sociálních sítích. "Jestli na sebe nechtěla poutat pozornost, tak si měla sundat tu červenou příšernost. To je fakt na hlavu, uhýbat pohledem od foťáků, ale mít na sobě rudou šálu," myslí si Jiřina a není v tom zdaleka sama.

Co si myslíte vy? Je to až tak velký prohřešek, anebo byste Daře šálu odpustili?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy