Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Proboha, co se to se sexy plavčicí stalo? Pamela Anderson ukázala ztrhanou tvář stařenky!

Je to až k pláči, co se s Pamelou stalo.
+ Další 4 fotografie
Kde jsou ty časy, kdy všichni kluci i dospělí muži tajně toužili po intimních hrátkách se sexbombou Pamelou Anderson (49). Její plakáty visely snad v každém pokojíčku a byla snem všech mužů. Jenže ani takový idol, jakým tahle plavčice s obrovskými silikony byla, nemůže zastavit čas. Jenže blondýnka sešla víc, než je normální, a spíš lidi na ulici svým vzhledem straší.

Je to smutný pohled, když taková sexy holka stárne a neumí to, žádná grácie, prostě nic. Vypadá, jako by se probudila v sedmdesáti letech, ale přitom jí bude teprve padesát. Na jejím ztrhaném vzhledu se podepsal hlavně bouřlivý životní styl.

Jenže až takhle v minulosti pařila, aby vypadala jako stařena a lidé se jí báli? Příště by si radši měla nanést make-up, než vyjde ven, protože s tímhle vzhledem se hodí akorát tak do strašidelného zám­ku.

Snad se Pamela ještě dá do kupy, byla by jí škoda. Není ještě za zenitem, aby se před všemi schovávala. Když by se dala do kupy, tak by třeba ještě o nějakou tu roli zakopla. Takhle může hrát jedině v béčkovém hororu.

Mohlo by vás zajímat

Další články