Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Proboha, co se to se sexy plavčicí stalo? Pamela Anderson ukázala ztrhanou tvář stařenky!

Je to až k pláči, co se s Pamelou stalo.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Kde jsou ty časy, kdy všichni kluci i dospělí muži tajně toužili po intimních hrátkách se sexbombou Pamelou Anderson (49). Její plakáty visely snad v každém pokojíčku a byla snem všech mužů. Jenže ani takový idol, jakým tahle plavčice s obrovskými silikony byla, nemůže zastavit čas. Jenže blondýnka sešla víc, než je normální, a spíš lidi na ulici svým vzhledem straší.

Je to smutný pohled, když taková sexy holka stárne a neumí to, žádná grácie, prostě nic. Vypadá, jako by se probudila v sedmdesáti letech, ale přitom jí bude teprve padesát. Na jejím ztrhaném vzhledu se podepsal hlavně bouřlivý životní styl.

Jenže až takhle v minulosti pařila, aby vypadala jako stařena a lidé se jí báli? Příště by si radši měla nanést make-up, než vyjde ven, protože s tímhle vzhledem se hodí akorát tak do strašidelného zám­ku.

Snad se Pamela ještě dá do kupy, byla by jí škoda. Není ještě za zenitem, aby se před všemi schovávala. Když by se dala do kupy, tak by třeba ještě o nějakou tu roli zakopla. Takhle může hrát jedině v béčkovém hororu.

Související články

Další články