Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Proboha, co se to Miss Švantnerové stalo s obličejem? Začala dokonce fosforově svítit!

Nikol se změnila k nepoznání.
Zdroj: Bubbleology/Profimedia.cz
Bývala to ještě nedávno krásná holka, která se pyšnila korunkou královny krásy, ale Nikol Švantnerová se změnila k nepoznání. Teda hlavně její obličej, který začal mít dost podivnou barvu. Není snad nějaká nemocná?

Fanoušci sexy Nikol si můžou oddychnout. Naštěstí se Nikol nezbláznila, ani se jí nezmocnila žádná exotická nemoc, která by z jejího pohledného ksichtíku udělala svítící fosforovou lampu. Naštěstí se jen zúčastnila běhu Barvám neutečeš, kde lidi na sebe nechali stříkat různé křiklavé barvy, a nechala se s davem zasypat práškovými barvami.

Modelka vyrazila na pětikilometrovou trať s bratrem a za méně jak půl hodiny byla v cíli. I když ji poznal málokdo. Nejkrásnější dívku Česka odhalili opravdu jen ti největší fanoušci. „Dostala jsem to všemi barvami pořádně, trošku mi trvalo to pak dostat dolů, aby ze mě byla zase hezká holka,“ smála se Nikol.

„Dva dny jsem nacházela ještě různá barevná místa po těle a tváři,“ dodala se smíchem a příští rok se chystá běžet zase. „Byla to super atmosféra, běžela jsem poprvé a byla jsem nadšená. Ty barvy mají obrovské kouzlo,“ dodala Nikol, která byla jednou z nejrychlejších účastnic závodu.

Běhu se věnuje každý den. „Udržuji se tak v kondici. Běhám kolem osmé ráno a opravdu se snažím nevynechávat. Odstěhovali jsme se s přítelem do Hostivice, takže běhám kolem rybníku, v lese. Jsme v přírodě a to je super,“ dodala Švantnerová.

Související články

Další články