Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Proboha, co se mu stalo? Otužilý herec Jiří Langmajer předvedl nejen mužnou hruď, ale i OBŘÍ JIZVU NA ZÁDECH

Co se mu to stalo?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Herec Jiří Langmajer (50) se toho nebojí. I když už by si ve svém věku mohl dovolit být v teple u krbu, tak chtěl předvést, že je stále v plné kondici. Nebál se svléknout do plavek a šel se před zraky své partnerky Adély Gondíkové (43) otužovat do Vltavy. Ale předvedl víc, než chtěl.

Vždycky hrál velké lamače dívčích srdcí, nakonec se to promítlo i do jeho osobního života. Ženy lovil na svou mužnou hruď, kterou si pěstuje dodnes. Ale co už není zas tak hezké, je velká nevzhledná jizva, kterou má skoro přes celá záda. Co se mu to stalo?

To jsou následky vážné operace páteře, kterou Jiří prodělal před šesti lety, a dodnes se mu následky nezahojily. Ale lepší jizva než skončit na vozíku, což herci hrozilo. Měl obrovské bolesti zad, nemohl se skoro hýbat. Naštěstí mu náročný zákrok pomohl a teď je opět jako rybička. A že ho hyzdí nějaká jizva? Důležité je zdraví.

Jeho přítelkyni to nevadí, je na svého partnera i tak pyšná, tak proč by se tím měl zabývat a být z toho v depresi. I teď by určitě nějaké ty fanynky „ulovil“, kdyby chtěl, ale prý už tyhle avantýry jsou dávno za ním a má oči jen pro svou Adélku.

Související články

Další články