Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Proboha, co se děje? Herec Marek Taclík začal bojovat s dost vážnou nemocí!

V seriálech hraje postavy, které jsou dost záporné, ale v soukromí je to
opravdu dobrák. Dokonce si zatančil i ve StarDance.
+ Další fotografie
Herec Marek Taclík (43) se rozhodl bojovat proti zákeřné nemoci, je snad vážně nemocný, nebo co se děje? Vyhlásil válku zákerné leukémii a i vy se můžete připojit. Co ho k tomu vedlo?

Sympatický Marek chce pomoci své kamarádce, bývalé fitness trenérce Jitce Košínové, která podstoupila drastickou chemoterapii. Naštěstí se jí podařilo zákeřnou akutní leukémii porazit a nyní pořádá již třetí ročník charitativního výšlapu na Sněžku.

A není jediný, kdo tuto sobotu vyšlape na Sněžku. Redakce eXtra.cz samozřejmě nemůže chybět, přinese vám z toho reportáž. Ale ze známých tváří tam ještě bude, třeba moderátork Jirka Chum nebo Daniel Bambas.

„Jitka Košínová patří mezi moje nejbližší přátele. Její boj s leukémií jsme prožívali společně. Nápad vyjít každý rok na Sněžku a motivovat tak lidi, kteří teď leží v nemocnicích a prožívají totéž, je přece úžasný. Vstoupit do registru dárců a udělat si v létě výlet do Krkonoš je to nejmenší, co může zdravý člověk pro nemocné udělat. Přál bych si, aby každý rok bylo na Sněžce uzdravených lidí stále víc,“ prozradil nám moderátor Jirka Chum.

Kdybyste náhodou nevěděli co dělat tuto sobotu, tak se k nám přidejte pro dobrou věc. Sraz je v 9 hodin ráno ve Velké Úpě na parkovišti. Budeme se na vás těšit. Podpořme lidi, kteří zrovna prožívají největší bitvu ve svém životě. My tam za redakci eXtra.cz rozhodně budeme.

Mohlo by vás zajímat

Další články