Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Proboha! Bartošová vypotila poslední kapku alkoholu a s Rychtářem uvažuje o dítěti: eXtra.cz navrhlo 5 variant jmen pro kluka i holku

Iveta je zase zasnoubená s Pepou Rychtářem a chtějí spolu dítě.
Zdroj: profimedia.cz

Iveta Bartošová (47) naštěstí už ví, že není žádná Bartáčková. Tohle příjmení už opět zůstává jen pro filmovou postavu Ivy Janžurové z komedie Co je doma, to se počítá. Jenže po tom, co si prošla martýriem několika zdravotních zařízení, kde ji záhadným způsobem zbavili mumlání ročního dítěte a balónovitého tvaru obličeje, se rozhodla, že se po zásnubách pokusí opět rozmnožovat. Džambulka a Josef Rychtář (55) se přiznali, že usilovně pracují na miminku.

Iveta má sice už pokročilý věk, ale co by ne, zpěvačka Bára Basiková (50) také porodila syna Teodora ve svých šestačtyřiceti letech. eXtra.cz přináší pět variant možných jmen pro kluka nebo holčičku. S některými by pár měl problémy při zápisu na matrice, ale Rychtář je v podání jakýchkoliv námitek a trestních oznámení zběhlý jako Usain Bolt ve sprintu, takže podle zákona může jako rodič podat odvolání ke krajskému úřadu a v případě zamítnutí podat správní žalobu.

  1. Džambulka: Jako vzpomínka na jednu z nejslavnějších etap Ivety, která se v době, kdy tuto přezdívku vynesl do médií Rychtář, zapsala jako nejopilejší turistka na Apeninském poloostrově.
  2. Ivetuška: Další Rychtářovo familiární oslovení pro Bartošovou, které se nese barákem v Uhříněvsi, když Josef svolává Ivetu pokaždé, co na pět minut zmizí z dohledu.
  3. Cucík: Iveta tohle slovo při cestě do Itálie používala asi nejčastěji, a pokud by ho nepoužila k pojmenování svého potomka, jistě by se dalo použít jako „domácká“ přezdívka.
  4. Zdeněk: Pokud Macura, vzdálený bratranec Aštara Šerana, nepůjde BartošoRychtářčeti za kmotra, slušelo by se potomka po tomto bojovníkovi alespoň pojmenovat.
  5. Domenico: Cizokrajná jména už pár let frčí. Co se takhle inspirovat u italského hřebce, se kterým se Iveta jednu dobu intimně stýkala a který si díky jejímu letnímu extempore mohl v českých médiích opět zahýkat?

Ne, poslední dvě jména by Rychtář rozhodně neustál, a kdyby se Iveta jen náznakem zmínila, jistě by noční stolek šel opět naproti jejímu obličeji.

Související články

Další články