Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Problémy ve vztahu s Denisou Dvořákovou? Jakub Prachař se smutek ani nesnažil skrýt

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Co se stalo?
Jakuba Prachaře (36) zachytili fotografové v podivném rozpoložení. Jindy usměvavý herec se tvářil, jako by se mu stalo něco příšerného. Nelze vyloučit, že se mu hroutí vztah s topmodelkou Denisou Dvořákovou (28). Kráska poslala podezřelý vzkaz, který ledacos naznačuje!

Jako tělo bez duše! Jakub Prachař se na tiskovou konferenci televize Prima připotácel s nezvykle smutným výrazem. To je u herce, který platí za obratného a především oblíbeného baviče, podezřelé.

Spekuluje se o bouři ve vztahu s modelkou Denisou Dvořákovou. Prachař sice randění s kráskou nikdy nepřiznal, zachytili je však spolu vždy bdělí paparazzi. Jenže z romantiky, kterou si dopřávali koncem roku, už asi sešlo. „Je těžké mě získat, ale ještě těžší je na mě zapomenout,“ vzkázala Dvořáková přes Instagram.

Nechala si ale pro sebe, komu byla srdcervoucí slova určena. Je možné, že vůbec ne Jakubovi, jenž mohl být ve čtvrtek jen unavený, a tak mu nebylo do smíchu.

Novou známost měla po Prachařově odchodu i Agáta Hanychová, ta už ale přiznala, že se s podnikatelem po čtyřech měsících rozešla. Prý nemá na budování vztahu dostatek času.

Související články

Další články