Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Problémy v ráji? Veronika Kopřivová promluvila o Vánocích! Jarda asi bude sám...

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
krize
Vánoce jsou svátky, kdy by měla být rodina pohromadě a vládnout by měla poklidná atmosféra. Veronika Kopřivová (27) to, zdá se, vnímá jinak a vše nasvědčuje tomu, že Jaromír Jágr (46) zůstane na nejkrásnější svátky v roce sám u mámy Džegr!

Veronika Kopřivová si s Vánocemi hlavu neláme. Rozhodla se letos nestresovat, nespěchat, a to, že jí chybí dárky a o cukroví si může nechat zdát, ji rozhodně nerozhází. Vlastně to celé vysvětlila ona sama.

"Děsí mě to slovo ‚vánoční‘, přemýšlím, co vůbec letos na Vánoce/Silvestra bude, zatím to vypadá na odlet pryč a budu dělat, že žádné svátky a Vánoce nejsou. Doma ještě nemám žádnou výzdobu, svíčku, první a druhý advent jsem ani nepostřehla, dárky mám tak dva, cukroví zatím taky nechystám, a když na Instagramu vidím, jak ostatní mají vánoční náladu a vánoční dekorace, tak se cítím blbě, ale snad v tom nejsem sama. Všude začíná bejt plno lidí a to mě dost stresuje. Jsem celkem introvertní asociál, takže co půjde, nakoupím přes internet,“ vysvětlila Veronika Kopřivová.

Zdá se, že Veronika hází flintu do žita a opět si zabalí kufr a odletí za teplem. To by znamenalo, že její partner Jaromír Jágr zůstane o svátcích sám nebo s maminkou na Kladně. I když ještě před rokem byla Veronika vzorná přítelkyně, která pekla a hýčkala si svoji polovičku, letos jí to je celkem jedno. Děje se snad něco v jejich vztahu?

Související články

Další články