Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Problémy v ráji? Robinsonka Kateřina pro eXtra.cz: Sourozenec přijde, až bude s kým

Robinsonka Kateřina Šuriaková pro eXtra.cz: Sourozenec přijde, až bude s kým
Zdroj: Se souhlasem Kateřina Šuriaková
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
rozhovor

Kateřina Šuriaková je známá hlavně z první řady drsné reality show Robinsonův ostrov. Od té doby uteklo spoustu času, Kateřina se vdala za sympatického podnikatele Františka a porodila mu syna Františka. Pro redakci eXtra.cz prozradila, jak zvládá mateřství, a naznačila, že se v ráji objevily nějaké problémy. 

Půvabná Robinsonka Kateřina Šuriaková vyměnila divoký život plný večírků za klidnou rodinnou pohodičku.

Není tomu tak dávno, kdy se vdala na pláži za podnikatele Františka. Už v době svatby byla Kateřina v pokročilém stadiu těhotenství a vše vypadalo, že je sluncem zalité.

"Františkovi začaly růst zuby, občas jsem už fakt jako zombie, ale jinak se máme krásně jako vždy, malý roste a já s ním, ale pohoda," řekla eXtra.cz s úsměvem.

Katka přiznala, že i v jejím případě platí pořekadlo, malé dítě, malé starosti a velké dítě, velké starosti.

"No, mateřství dá teď hodně zabrat. František leze, chce pořád na ruce, všechno ho zajímá. Ještě navíc, když jseš na to sama," naznačila s tím, že její vztah není nyní úplně ideální.

Kateřina Šuraiková: Malý mi dává pořádně zabrat

"František hrozně rychle roste a je z něj pořádně šídlo. V jedné vteřině si hraje, otočíš se a najednou se koupe v psí misce. Minule jsem si tak říkala, že si nějak dlouho hraje potichu a zjistila jsem, že vzal psovi kost na čištění zubů a strčil si to do pusy," popisuje s tím, že je to náročné, ale o srandu nouze rozhodně není.

Kateřina naznačila, že se ve vztahu s velkým Františkem objevily problémy. "Sourozence bych Františkovi pořídit chtěla. Určitě bude, ale až bude s kým," dodala pro eXtra.cz.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy