Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Problémy v ráji? Leoš a Monika Marešovi chodí na terapie, trvá to už čtyři měsíce

Problémy v ráji? Leoš a Monika Marešovi chodí na terapie, trvá to už čtyři měsíce
Zdroj: reprofoto časopis Esquire / Leoš Mareš archiv
+ Dalších 9 fotografií
problémy?
Leoš Mareš (44) a Monika Marešová (39) patří mezi nejsledovanější páry současnosti. Mareš platí za jednoho z nejlépe placených moderátorů a jeho Instagram nedávno pokořil hranici jednoho milionu sledujících. Na sociálních sítích to možná vypadá, že oba žijí snový život a nemají prakticky žádné problémy. Leoš ovšem pro časopis Esquire přiznal, že s Monikou chodí k terapeutovi. Co za tím stojí?

Jeden z nejlepších moderátorů Česka Leoš Mareš (44) se svojí manželkou Monikou Marešovou (39) nedávno oslavili páté výročí svého seznámení. I po pěti letech je na dvojici poznat, že jsou stále zamilovaní až po uši a hlavně šťastní. Nedávno promluvili o tom, že se pokouší o miminko, ale všechno nejde hned.

Leoš Mareš patří k nejsledovanějším uživatelům českého Instagramu. Jeho účet sleduje jeden milion lidí a i on se občas setká s nemístnou kritikou. Podle sociálních sítí to vypadá, že všechno je zalité sluncem a nikde není žádný problém. Moderátor se ale svěřil časopisu Esquire, že i s Monikou chodí k terapeutovi.

"Chodím každý týden k psychoterapeutovi. Bavíme se o různých věcech a strašně mi to pomáhá. Je to jako s posilovnou. Nikdy se mi tam nechce. Uprostřed sezení je to občas dřina. Dělat na sobě je těžké. Ale nakonec vždy odcházím s dobrý pocitem. Moje žena Monika tam chodí se mnou," řekl v rozhovoru Leoš Mareš zcela otevřeně.

Mareš také prozradil, proč se rozhodl vyhledat rady odborníka. "Protože mi některé moje reakce na určité podněty připadaly horší, než by mohly být. Chtěl jsem je pochopit. Chtěl jsem na sobě začít pracovat. Jak říkám, je to jako když máte povislé břicho a rozhodnete se chodit do fitka. Chodím tam jednou týdně a Monika říká, že bych měl chodit možná každý den. A je to pravda. To, že některé věci během sezení pochopíte, totiž neznamená, že se podle nich dokážete neustále řídit. Chodím tam čtyři měsíce a je to dřina," dodal.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy