Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Problémy v ráji: Ben Affleck se odstěhoval od Jennifer Lopez, rozvod je prý na spadnutí

Jennifer Lopez a Ben Affleck se prý mají rozvádět.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Rozvod?

Vypadá to, že po necelých dvou letech spěje manželství ke svému konci. Spekulace ohledně rozvodu Jennifer Lopez (54) a Bena Afflecka (51) se množí. Přispěl k tomu i fakt, že se měl Ben podle webu TMZ odstěhovat z jejich společného domu v Los Angeles. 

V roce 2021 svět doslova šokovala zpráva, že se zpěvačka Jennifer Lopez a herec Ben Affleck dali znovu dohromady. Dvojice spolu randila v letech 2002 až 2004 a stihli se i zasnoubit, jejich láska ale nakonec skončila.

Fanoušci byli u vytržení, když spolu Jennifer s Benem začali znovu chodit a v roce 2022 se vzali. Vše bylo zalité sluncem, pár spolu navštěvoval společenské akce, a před rokem si dokonce pořídili honosné sídlo za 60 milionů dolarů v Beverly Hills.

Spekulace se šíří

V květnu tohoto roku se v zahraničních médiích začaly šířit zprávy o možném rozvodu hvězdného páru. Web TMZ informoval o tom, že se Ben odstěhoval z jejich společného sídla a žije v domě ve čtvrti Brentwoodu nedaleko své bývalé ženy Jennifer Garner. Jennifer Lopez byla zase 14. května okouknout domy v Los Angeles, a to bez svého manžela Bena.

Web Daily Mail navíc upozornil na zajímavý detail. JLo dala ve čtvrtek 16. května like na instagramový příspěvek o rozbitých vztazích. V příspěvku stálo: „Nemůžete vybudovat zdravý vztah s někým, kdo postrádá integritu a emocionální bezpečí.“ Americká zpěvačka sice byla viděna, jak stále nosí svůj snubní prsten, ale spekulanty to rozhodně neuklidnilo.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy