Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Trable v ráji? Manželka načapala hokejistu Saláka v bordelu!

Alexander Salák s manželkou.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Problémy

Hokejový brankář Alexander Salák (35), který chytá za Spartu, si zadělal na pořádný problém. Jeho manželka Míša (34) si pro něj došla přímo do bordelu, kde si chtěl nezávazně užít, jak informuje iSport. Následně sama s dětmi odletěla do Dubaje, aby se dala dohromady.

Míša Saláková, manželka hokejového brankáře Alexandera Saláka, odletěla se svými dvěma dětmi do exotické Dubaje. Dubaj jsem neplánovala, já neplánovala dovolenou vůbec. Tohle bylo rozhodnutí z hodiny na hodinu. Tahle dovolená je tak trochu útěk před realitou. Vypnout, nemyslet a načerpat sílu,“ napsala Míša k příspěvku na Instagram.

Odletět měla z důvodu, že předtím načapala svého muže v bordelu, jak informoval iSport. Svědek následně pověděl, že přímo na ulici následovala prudká hádka a Salák si musel hledat prozatimní bydlení. Míša zase odletěla pryč z Česka. Není však jisté, kdy se pár usmíří, protože až se Míša vrátí zpět, její muž bude nejspíš ve Švédsku. Říká se totiž, že ve Spartě Salák končí.

S sebou vzala dvě děti

Lidé začali Míše v komentářích vyjadřovat podporu, jak dokázala s tak malými dětmi odletět tak daleko a sama a nebála se. „Vy jste úžasná, jen si to užijte, myslím si, že si to užívá i zbytek rodinky doma,“ napsala jí jedna z uživatelek. Další se přidali: „Míšo, to je úžasné, jste skvělá!”

Jak lze zjistit z komentářů, Míša s sebou na dovolenou vzala jen dvě děti, nejstaršího Fredericka a nejmladšího Benjamina Huga. Zbylé tři děti zůstaly doma s otcem.Těší mě, pokud jsem svým útěkem k moři inspirovala někoho dalšího, že i on to dá sám. To je pěkný,“ napsala k jedné z fotografií z Dubaje.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy