Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Problémy Simony Postlerové: Herečka se před smrtí topila v dluzích, na rodinu byla založena sbírka

Simona Postlerová si v životě prožila mnoho.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Pomoc

Smrt herečky Simony Postlerové (†59) zasáhla fanoušky i její kolegy. Na povrch ale postupně vycházejí některé detaily, které byly do dnešních dnů před veřejností skryty. Například to, že měla mít před smrtí finanční problémy, jak informoval Blesk.

Herečka Simona Postlerová náhle zemřela 5. května ve věku pouhých devětapadesáti let. Její smrt byla pro českou veřejnost naprostým šokem. Podle informací webu CNN Prima NEWS si před smrtí stěžovala na postcovidový syndrom, jaká ale byla přesná příčina úmrtí, to zatím nebylo zveřejněno.

Po smrti uznávané herečky na povrch začínají vycházet detaily z jejího soukromí. Kamarádka a kolegyně z vinohradského divadla Jana Polášková (48) na sociálních sítích, jak zjistil Blesk, napsala následující: „Kamarádi, kolegové. Všichni víme, v jaké složité a těžké životní situaci se naše milovaná Simonka nacházela. Rády bychom její rodině pomohly s touto nelehkou životní chvílí. Obraťte se, prosím, na mne, Lindu Knotkovou nebo přímo na Hereckou asociaci, která okamžitě nabídla laskavou ruku ku pomoci. Předem moc děkujeme. Jednáme se souhlasem pozůstalých.“

Finanční potíže

Tímto příspěvkem odstartovala lavina spekulací a diskuzí ohledně zřejmých finančních problémů Postlerové. Asi šlo o finanční problémy,“ napsala další kolegyně Simony Postlerové Kateřina Macháčková.

Jak zjistil Blesk, pro Simonu bylo velmi těžké vyjít s financemi, zvlášť po smrti manžela Zdeňka Hráška v roce 2016. „Je tam i dluh na nájemném za byt od Prahy 2, prostě to neměla lehké a snažila se vše utáhnout,“ nechala se slyšet další kolegyně, která si nepřála být jmenována.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy