Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Problémy při natáčení filmu Co je doma, to se počítá, pánové: Luděk Sobota zmatkoval, chyběla mu Janžurová

Co je doma, to se počítá, pánové
Zdroj: Reprofoto Filmové studio Barrandov
+ Další 3 fotografie
zmatky
Volné pokračování komedie Zítra to roztočíme, drahoušku zná asi každý, kdo se rád směje. Na tento film se můžete v televizi těšit dnes ve 21:40. Natáčení vždy neprobíhalo hladce. Herec Luděk Sobota (77) během natáčení zazmatkoval. Co provedl?

Obě rodiny stále mezi sebou válčí, i když napětí se mezi nimi po chvilce uvolnilo. René dostane nápad, který musí ihned oznámit rodičům. Snaží se rychle a bezpracně zbohatnout.

Zkazil natáčení

Jeden z předních českých herců Luděk Sobota (77), ve filmu Renek, neměl dobré období. Na natáčení jedné scény s telefonem mu nic nevycházelo a scénu točili několikrát za sebou. I s pomocí režiséra scénu prostě nezvládl.

"Měl říct svůj text do telefonu. Režisér mu přesně nadiktoval, jak to má udělat. Vzít telefon pravou rukou, přeložit si ho do levé, dát ho k levému uchu, říct repliku a podívat se za odcházející Ivou Janžurovou, " popsal autor filmu. Právě Iva Janžurová (79) ho přivedla do rozpaků, neboť na natáčení kvůli divadelnímu představení zrovna nebyla. To ho nejvíce zmátlo.

Luděk Sobota rád improvizuje. V tomto případě to ale možné nebylo. Režisér filmu trval na přesných pokynech.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy