Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Problémy Martina Zounara z Ordinace s covidem: Složitý průběh a volání po lockdownu

Martin Zounar
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
BOJ
Známý herec Martin Zounar (53), kterého diváci v posledních letech vnímají především jako MUDr. Boba Švarce z Ordinace v růžové zahradě, je dalším z mnoha českých umělců, kteří si prožili své s covidem. A zatímco řada z jeho kolegů neměla žádné problémy, herce s výraznou jizvou na tváři si nemoc nepěkně vychutnala.

Martin Zounar neměl hladký průběh covidu

„Covid jsem měl taky. Jsou to čtyři týdny a musím říci, že průběh jsem neměl úplně hladký. Byl jsem doma, měl jsem ale dýchací problémy a nebylo to vůbec nic příjemného,“ potvrdil eXtra.cz Martin Zounar ve chvíli, kdy vzpomínal na zesnulého kamaráda Daniela Kopála z Prima vařečky, jenž zemřel na následky komplikací při léčení koronaviru.

„Měli jsme to s jedním kolegou dohromady, protože spolu zkoušíme, ale v divadle to nikdo jiný nechytl. A to jsme spolu jezdili autem. Je nesmírně individuální, na koho to skočí. Ale jsem moc rád, že už jsem zdravý, že všichni kolem nás, rodina, jsou v pořádku. Prodělali jsme to všichni. A na rovinu řečeno jsem rád, že to mám za sebou,“ přidává hvězda Ordinace

Nebezpečný vir

„Je to zcela zásadní věc dneška. Myslím si, že bychom to všichni měli brát vážně. Je to nemoc, která člověka opravdu může zabít,“ dodává varování s tím, že republice by nyní podle jeho názoru prospěl totální lockdown na pár týdnů, abychom se z problémů co nejdříve vyhrabali zpátky do přijatelného normálu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy