Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Problémy kolem manžela: Bude muset Světlana Witowská zmizet z ČT?

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Televize
Objevily se problémy kolem moderátorky Světlany Witowské (46). Bude muset dočasně opustit televizní obrazovky? Problémy může představovat funkce jejího manžela Petra (48).

Světlanu Witowskou vídáme na obrazovkách České televize téměř každý den, moderuje hlavní zpravodajskou relaci ČT. Nyní se ale dostává kvůli rodině do možné střetu zájmů.

Její manžel Petr Witowski (48) byl jmenován do funkce šéfa Dopravního podniku hlavního města Prahy. Kvůli tomu by mohlo dojít ke střetu zájmů v ČT. Sám Petr Witowski přiznal, že doma situaci řešili.

"Jasně že jsme se o tom bavili. Jednala kvůli tomu s vedením ČT, které v mém nástupu do čela podniku a její práci problém nevidělo. V momentě, kdy bych měl přijít třeba do Událostí, komentářů, nedokážu si představit, že by je moderovala a my si spolu povídali. Myslím, že Česká televize by si tento konflikt zájmů uměla bez problémů vyřešit," uvedl Witowski v rozhovoru pro web Lidovky.cz

Pokud tedy Česká televize bude řešit něco kolem Dopravního podniku hlavního města Prahy, nečekejme, že kauzu bude komentovat sympatická Světlana.

Související články

Další články