Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Problematická Michaela: Dcera Nováka z SPD sekla s prostitucí a skončila v Bohnicích

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
blázinec
Už je to více než rok a půl od doby, co web eXtra.cz informoval čtenáře o nezvedené dceři předsedy pražské organizace hnutí SPD Vítězslava Nováka. Tehdy 22letá Michaela se nabízela na erotických stránkách a vydělávala si prostitucí. Od té doby se její život, zdá se, velmi změnil. Michaela totiž uvádí, že je fotomodelkou a nenávidí muže a sex. Navíc skončila v Psychiatrické nemocnici v Bohnicích a tvrdí, že se tam léčí ze své závislosti na nakupování.

Už 18 měsíců uběhlo od doby, co se svět poprvé dozvěděl o nemravné dceři předsedy pražské organizace hnutí SPD Vítězslava Nováka O mladičkou Michaelu tenkrát veřejnost projevila velký zájem, a tak se dívka, která tehdy vystupovala pod svou erotickou přezdívkou Emily, začala svěřovat se všemožnými detaily ze svého intimního života. Mluvila o tom, jakým způsobem upravovala své intimní partie, rozpovídala se o tom, že trpěla na výtok a kvasinkovou infekci, a prozradila, že prostitucí si vydělala i 120 tisíc měsíčně.

Od té doby se ale život Michaely velmi změnil. Na svých sociálních sítích se prezentuje jako fotomodelka a neustále se na nich chlubí svými úlovky z nákupů. To je dle jejích tvrzení hlavní důvod, proč nedávno skončila v Psychiatrické nemocnici v Bohnicích, prý se totiž léčí ze závislosti na nakupování. Za oblečení, značkové kabelky, boty a kosmetiku prý utrácela obrovské peníze. Ty údajně nejprve získávala od bohatého milence své matky, který ji sponzoroval. "Začátkem roku 2010 mamka poznala velmi bohatého přítele. Ten mamku miloval a ona jeho ne. On ale ji moc chtěl, víc než chtěla mamka jeho, tak nás začal zahrnovat dárky a mně kupoval, na co jsem si ukázala. 2 roky to takto bylo. Mamce zaplatil dluhy, co měla, když přišla v době krize o práci, a mně kupoval boty, oblečení a tak dále. Pak se s ní rozešel, protože byl zklamaný, že s ním mamka nechtěla být víc než milenka, a začal sukničkařit," rozpovídala se Míša na svém blogu.

Po rozchodu její matky se zámožným milencem ji prý začal sponzorovat strýc, jeho peníze jí ovšem nestačily. "Bohužel nic netrvá věčnost a tento rok už je slabší. Tak jsem si začala brát půjčky od lichvářů, který jsem nikdy nebyla schopna zaplatit, a spíš než v radost jsem upadla do extrémní závislosti na penězích, kdy mám i třes těla, když nemám peníze. Jsem jako alkoholik nebo hráč pokeru. Moje rodina za mě zaplatila dluhy za přibližně 200 tisíc. Ale vím, co je příčinou toho, proč tak miluju hezké věci na sebe. Je to totiž něco, co zaplňuje moje prázdné místo v duši. Chybí mi plnohodnotný láskyplný vztah a podpora přátel," doplnila Michaela.

Někdejší prostitutka přiznává, že ačkoliv za ni rodina zaplatila dluhy, které si nasekala, téměř všechny peníze, jež jí přijdou, používá na nákupy. A to dokonce i teď, když je v psychiatrické léčebně. Své módní kousky, které si nakoupila, když dostala propustku a mohla vyrazit do města, prý schovala do tašky pod nákup potravin, aby její matka neviděla, že si něco koupila. Něco málo si však údajně začala odkládat na spořící účet a až bude propuštěna z léčebny, chce začít pracovat jako prodavačka u pultu lahůdek a vyskladňovat zboží v obchodech. Za ušetřené peníze by si ráda nechala permanentně zvětšit rty.

Pobyt Michaely v psychiatrické léčebně je dle jejích slov ku prospěchu. "Jsem tu teprve od 2. 8. a myslím, že doktoři zahájili léčbu rychle. Nasadili mi medikaci, která mě ze začátku dělala hyperaktivní, ale pak mi nasadili lék, který mi zabral už po dvou dnech a jsem klidnější, vyrovnanější a méně impulzivní. Akorát jsem tak trochu sjetá, protože mi tu dávají i léky, co normálně nebudu užívat. Beru celkem 15 prášků za den a od příštího týdne mi zavedou i injekce," dodala.

Svou minulost erotické pracovnice ve svém online deníčku Michaela nezmínila, tvrdí ale, že byla sexuálně zneužívaná a trpí tím, co sama nazývá posttraumatickými poruchami. Právě její psychický stav jí měl zničit i vztah s posledním partnerem, s nímž se rozešla před pár dny. O něm ovšem tvrdí, že jí nadával, netoleroval její matku, vadilo mu její focení a neměl rád, když se dobře oblékla a nalíčila. Nedoceněná a nemilovaná si však připadá od všech, a to dokonce i od rodiny, která za ni zaplatila dluhy. Tak snad jí psychiatrická léčebna opravdu pomůže, zdá se totiž, že její život je jeden velký zmatek.

Související články

Další články