Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Problematická Heather Locklear slaví 58 let: Z někdejší sexbomby je dnes pošahaná alkoholička

Problematická Heather Locklear slaví 58 let: Z někdejší sexbomby je dnes pošahaná alkoholička
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
proměna
Dřívější sexbomba Heather Locklear slaví své 58. narozeniny. Z muži obdivované ženy se stala alkoholička závislá na svých lécích na předpis, která už několikrát skončila v psychiatrické léčebně. První velké problémy přišly v roce 2008 a od té doby to s ní jde z kopce.

Heather Locklear je známá především ze slavného seriálu Melrose Place, kde si zahrála půvabnou Amandu. Její pověstná krása je ale už dávno v tahu a s herečkou to především v posledních 11 letech jde pěkně z kopce. Má problémy s alkoholem, závislostí na lécích na předpis, svou vlastní psychikou a se zákonem.

První problém nastal v březnu roku 2008, když kdosi zavolal do domu herečky záchranku s tvrzením, že je její lékař a že se Heather pokusila o sebevraždu. Když však záchranáři přijeli, Locklear byla naprosto v pořádku a nejevila žádné známky toho, že by se před pár minutami pokusila zabít. Vzhledem k jejím psychickým problémům ale panují spekulace, že záchranku si ze skrytého čísla zavolala ona sama, aby ji v případě, že to skutečně udělá, někdo zachránil.

Hned v červnu roku 2008 přišla první hospitalizace na psychiatrii, kam se Heather ještě přihlásila sama. Jen po čtyřech týdnech však zařízení opustila a vrátila se domů. Hned v září pak byla při jízdě autem zastavena policisty a obviněna z řízení pod vlivem. Ačkoliv krevní testy neukázaly, že by v krvi měla alkohol či drogy, podle soudce mohl být její úsudek při řízení ovlivněn léky na předpis proti depresi, které brala. Dostala tříletou podmínku a musela zaplatit pokutu 700 dolarů.

Další velký průšvih nastal v roce 2012, kdy se v podstatě zopakovala situace z března 2008. Lékařskou pomoc však tentokrát zavolala hereččina sestra, která se o Heather bála poté, co zkombinovala léky na předpis a alkohol. Locklear byla ve vážném stavu skutečně převezena do nemocnice a druhý den mluvčí oznámil, že už je mimo ohrožení života.

Rok 2018 byl pro Heather zatím nejnáročnější. V únoru se dostala do problémů poté, co doma napadla svého přítele, kterému měla údajně přijít na nevěru. V červnu vyhrožovala, že se zabije, a skončila tak znovu na psychiatrii, odkud ale byla téměř okamžitě propuštěna. Jen o pár týdnů později na herečku policii zavolala vlastní rodina - Heather naprosto přeskočilo, chtěla se zabít a nebála se ublížit komukoliv, kdo se jí v tom snažil zabránit. Napadla dokonce i zasahujícího policistu, a tak byla zatčena.

Jak je na tom herečka dnes, není známo, před pár dny však byla spatřena na nákupech s kamarádkou a nevypadala vůbec dobře. Psychické problémy, sklony k alkoholismu, závislost na lécích na předpis a problémy se zákonem se na kdysi krásné Heather podepsaly. Podívejte se v galerii, jak se z někdejší sexbomby stala troska.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy