Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Problém společnosti Travel Service! České turisty posadili k rozbitému okénku, které jen zalepili páskou

Letuška – ilustrační foto.
Každý den do redakce dojde několik šokujících dopisů. Lidé popisují, co se jim děje při letech se společností Travel Service. Nyní je tu další hrozivý případ.

Tento šokující případ dorazil do redakce deníku Blesk. Manželé Petr a Klára popsali, co se jim dělo v letadle při návratu z Mallorky. Když si chtěli sednout na své místo, zjistili, že okénko je rozbité. Bylo zafixované jen jakousi lepicí páskou.

„Když jsem si všimla okýnka, hned jsem se šla zeptat letušky, jestli nás může přesadit. Letuška mi řekla jen to, že se musí zeptat vedoucí. Potom se vrátila s tím, že nás nemají kam přesadit. Když jsme se ptali, co to vůbec má být, tak řekli, že nic závažného a to bylo všechno,“ popsala Blesku paní Klára.

Narazit na zalepené okénko v letadle? To je tedy síla. Podle expertů jsou ale pásky poměrně kvalitní. Tak hlavně že paní Klára a její rodina jsou v pořádku doma.

Máte špatné zkušenosti se společností Travel Service? Ozvěte se nám na adresu redakce@extra.cz.

Související články

Další články