Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Problém fanoušků Slunečné: Zaskočená Eva Burešová čelí výsměchu a hnusným urážkám

Zdroj: Profimedia.cz
slunečná
Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová (27) patří mezi umělce, kteří si svých fanoušků váží a často jim vyznávají vděk za jejich podporu a věrnost. Rozhodla se tedy, že se přidá do skupiny fanoušků Slunečné, kde je chtěla pozdravit a poděkovat jim. To, co na ni ale jako první vyskočilo, byl příspěvek plný zbytečné nenávisti, který herečku nemile překvapil a tentokrát si nenechala komentář pro sebe.

Herečka a zpěvačka Eva Burešová patří aktuálně mezi nejoblíbenější umělce Česka. V seriálu Slunečná ztvárňuje po boku herce Marka Lambory hlavní roli, díky které si získala spoustu dalších fanoušků.

Eva navíc patří mezi umělce, kteří si své fanoušky hýčkají a často s nimi alespoň prostřednictvím sociálních sítí komunikují, proto se půvabná brunetka rozhodla, že se přidá do skupiny fanoušků Slunečné, kterým chtěla poděkovat za jejich loajalitu a udělat jim tak hezčí den. Ovšem první příspěvek, který ve fanouškovské skupině spatřila, ji nemile zaskočil.

Pro dobrotu na žebrotu

"Moc často takové komentáře nesdílím, nechávám to být. Ale tohle mě upřímně docela zaskočilo. Přiznám se. Chtěla jsem se přidat do skupiny fanoušků Slunečné. Pozdravit je, poděkovat za jejich věrnost a za to, že je serial baví. Jako první diskuze na mě vyskočilo tohle. Takto se baví dvě dospělé ženy. Takto mě komentují. Ani jedna z nich mě nezná, nikdy jsme se neviděly."

"Můj životní postoj je takový, že nesoudím lidi, pokud je neznám, nesoudím jejich vzhled ani jejich rozhodování. Zde vidíte, jaký dopad má bulvár a jejich nesmyslné články. Můžeme se uopakovat k smrti, že jsme s Markem dobří kamarádi, a nikdo kvůli nikomu nechtěl ze seriálu odejít. Tohle se děje. Tohle je realita," svěřuje se Eva, která si je ale vědoma, že se vždy najde někdo, kdo hledá v člověku pouze chyby a soudí, aniž by jej skutečně poznal.

"Můžete se snažit, jak chcete, dělat pro fanoušky i ostatní co nejvíce a stejně se objeví takové dámy, které o vás takto s úsměvem mluví, soudí, a ještě s výsměchem urážejí váš vzhled."

"Tohle je ta podpora starší generaci k nám mladým. Tohle jsou reálné osoby, reálné maminky, reálné babičky. Ale hlavně... ženy. Takhle se mezi sebou baví o jiných ženách. Nikdy na tom nebudeme lépe, pokud budeme schopny takhle jedna o druhé mluvit. Omlouvám se, muselo to ven. Zamrzelo mě to. Hodně. Vám všem, slušným lidem, přeji hodně lásky, krásný, úspěšný den," dodává Burešová.

Související články

Další články