Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

"Prober se a začni čelit realitě, je nám z tebe na nic!" vzkazují fanoušci Kim Kardashian. Proč ještě nepromluvila?

Zdroj: instagram
Kim Kardashian se propadá hanbou. Od té doby, co se objevily fotky jejího zadku s celulitidou asi jen tak klid nenajde. Opustilo ji už přes sto tisíc fanoušků. Na svých sociálních sítích a v médiích čelí opravdu nehezkým poznámkám na adresu svého pokrytectví. Ke skandálu se však odmítá vyjádřit.

"Prober se a začni čelit realitě." "Je mi z tebe na nic, není na tobě nic reálného!" takovým a ještě horším komentářům čelí Kim Kardashian (36) po uveřejnění skandálních snímků s celulitidou. V Mexiku, kde byla Kim na dovolené, vyfotili paparazzi snímky, které okamžitě šokovaly svět

Proč ten humbuk kolem jednoho zadku s celulitidou? Není to totiž jen tak ledajaký zadek. Kim na něm založila kariéru. Pořádná zadnice, která vypadá bez poskvrnky ji reprezentuje odedávna Alespoň tak chtěla, aby to vypadalo. Teď je všechno jinak, lidé znají skutečný vzhled zadku Kim Kardashian a co si budeme nalhávat, o tomhle se nám tedy ani nesnilo.

Fanoušci ji naprosto lynčují za to, že uveřejňuje pouze upravené fotky. Což o to, dělá to každý, ale Kim je jediná, kdo doteď tvrdil, že tak nečiní, a že její zadek je hotový skvost. Rozlícené komentáře neutuchají, naopak spíše gradují a fanoušci se dožadují vyjádření

Proč Kim tedy stále tak zarytě mlčí? To je jednoduché, stydí se. Po všech možných skandálech, které se kolem ní točily a díky kterým získala publicitu je tenhle skutečně tím, který by ji mohl zničit. Svůj zadek navíc od té doby dost zakrývá a na Instagramu ji zezadu už asi jen tak neuvidíme Otázkou zůstává, jak dlouho ještě ustojí tlak veřejnosti, než se z toho buď sesype nebo se uráčí konečně vyjádřit.

Související články

Další články