Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Proběhlo slavnostní zahájení Miss České republiky: Kdo se přišel ukázat?

Zdroj: Karel Juda
+ Další 2 fotografie
Miss České republiky
Ve středu odstartoval další ročník soutěže Miss České republiky, kde byl představen nový koncept charitativních projektů. Událost se konala v pražském klubu Duplex na Václavském náměstí a nechyběly ani semifinalistky.

5. června 2019 proběhlo slavnostní zahájení soutěže krásy Miss České republiky. Do pražského Duplexu na Václavském náměstí dorazila například i Markéta Konvičková nebo Monika Bagárová

Soutěž Miss České republiky je projekt, který navazuje na koncept soutěže Miss Léta, nicméně svoji činnost rozšiřuje o charitativní rozměr. Hlavním partnerem tohoto projektu je Aquila, jež vyrábí pramenitou vodu, která splňuje parametry kojenecké vody.

Před velkým semifinále se bude padesát semifinalistek věnovat svým charitativním projektům na téma, které si samy zvolí. Během léta proběhnou čtyři semifinálová kola, ze kterých do finále postoupí vždy tři dívky.

Na slavnostním zahájení proběhly přehlídky s oblečením značky Fashion Island, kterých se účastnila i vítězka loňského ročníku Iveta Maurerová. Miss České republiky bude mít i vlastní kolekci šperků, na jejichž vzniku se podílejí soutěžící dívky. Vyvrcholení celé soutěže proběhne na podzim slavnostním galavečerem. Zatím ale nejsou obsazena všechna místa do semifinále, takže pokud si myslíte, že máte šanci, rozhodně se zkuste přihlásit a kdo ví, třeba právě vy budete příští Miss České republiky.

Související články

Další články