Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Pro vítězství cokoli: Maru z Like House žadonila u Adama a Toma o upocenou trojku

Marie Rosecká je půvabná mladá dáma.
Zdroj: Se souhlasem Marie Rosecké
+ Další 3 fotografie
Řádí

Marie Rosecká (19) z Like House dostala pořádně zabrat. Adam Kajumi (22) a Tomy Běhounek ji obvinili z toho, že jim přislíbila trojku. Pak ale vycouvala a vysloužila si za to dislike.

Dej mi a dostaneš like

V reality show Like House to pěkně vře. Jak by také ne, když spolu v jedné vile musí vydržet parta mladých influencerů. Známí čeští TikTokeři a TikTokerky soutěží o 500 tisíc korun. V každé epizodě si navzájem udělují liky a disliky.

"Ty furt něco slibuješ a pak nic," obrátil se Adam (22) na Marušku a udělil jí dislajk. Proč? Protože pro něj neroztáhla nohy. "Pořád říkáš, ať jdu k tobě na pokoj, že něco chceš a pak nic," postěžoval si mladík, kterého na Instagramu sleduje 224 tisíc fanoušků. Ten měl mít navíc v minulosti pletky i s další účastnicí Like House Laduš (18).

Chceme trojku

"Tak buď chceš a jdeš, nebo nechceš a nejdeš,“ stěžoval si přede všemi Adam Kajumi, za kterého se postavil dokonce i Tomy. Zřejmě i jeho ego totiž zůstalo uraženo. "V tomhle má Adam pravdu. Desetkrát za tebou během večera přijde a řekne ti, že si dáme trojku. A když teda pak jdeš za ní na trojku a šáhneš na ní, tak uteče,“ konfrontoval Marušku, která se klukům jenom vysmála: "Takže mám od tebe dislike, protože jsem ti nedala?“

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy