Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Pro ty, kteří mi věřili: Královna olympiády Ester napsala vzkaz, reakce z celé zeměkoule se hrnou!

Je to doma!
Zdroj: repro ČT
+ Dalších 17 fotografií
Ester Ledecká se skromností sobě vlastní pravila, že prostě jezdí z kopce dolů. Když zvítězila v Super G na lyžích, vypadalo to, že šla jen tak náhodou kolem. Se stejnou lehkostí si dojela pro zlato na prkně. A celý svět se z ní posadil na zadek.

Ester Ledecká se takřka přes noc stala fenoménem, sportovní legendou a největší hvězdou letošních zimních olympijských her v jednom. Obojživelný talent, který dokázal neuvěřitelné a urval zlatou medaili na lyžích i na snowboardu, uhranul nejen našince, ale celý sportovní svět. Dcera slavného otce Janka Ledeckého, který odteď bude jistě rád znám spíše jako tatínek hvězdy z Pchojngčchangu, přitom celou dobu působí strašně sympaticky a skromně. Taková olympijská Popelka, která sama přiznává, že jí ještě úplně nedochází, co za zázrak vlastně dokázala.

Na Facebook napsala jen: „Pro ty, kteří mi věřili. Užívám si každou minutu.“ A vzkazy z celého světa na sebe nenechaly dlouho čekat. „Velká gratulace. Každý, kdo reprezentuje um českých lidí za hranicemi, zaslouží obdiv. Takhle si představuju celebritu a vzor pro mladou generaci. Za tímto úspěchem je skrytá dřina, dřina a dřina,“ shrnul názor české veřejnosti pan Svatopluk.

„Blahopřeji… Nádhera, jste neuvěřitelná, sympatická, skromná a ty kombinézy jsou úžasné a moc Vám sluší,“ vyjádřila se paní Pavla za ženy. Pod Esteřiným statusem jsou tisíce a tisíce děkovných komentů, jež v zásadě akcentují, že její neuvěřitelný výkon vrátil celým rodinám víru ve sport.

Jenže Ester fascinuje celý svět. Od Ameriky přes Čínu po Nový Zéland jí přicházejí děkovné vzkazy, protože tohle svět prostě ještě neviděl. „Ester, doteď jsem nevěděl, že existuješ. Nebo Česká republika. Ale olympiádu sleduju od roku 1975 a nic, NIC! nebylo víc než to, co jsi tam předvedla,“ shrnul za všechny John z Arizony. Ester, ještě jednou díky, pro všechny to byl zážitek.

Související články

Další články