Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

PRO SILNÉ ŽALUDKY: Soutěžící na Robinsonově ostrově NESKUTEČNĚ trpí hlady! Nepochopíte, co byli schopni dát do úst!

+ Dalších 8 fotografií
V reality show Robinsonův ostrov se začíná pěkně přiostřovat. Soutěžící jsou vyhublí a mají neskutečný hlad. Jenomže jídlo si musí obstarat sami. Nezbývá jim nic jiného než lovit ryby a další mořskou havěť nebo ulovit drobnou zvěř, která se málokdy mihne po pláži. Hlad je dohnal až tak daleko, že se rozhodli sníst krysu a mravence. Šli byste do toho také?

Reality show Robinsonův ostrov pokračuje a soutěžící si začínají uvědomovat, že to není žádná legrace. Hned první den mohli zapomenout na to, že tahle soutěž o přežití bude lákavá dovolená, kde se budou přes den slunit na pláži, koupat v moři a do toho splní nějaký ten úkol.

Tahle adrenalinová soutěž, která je jak psychicky, tak fyzicky obtížná, si začíná pomalu vybírat svou daň a rozhodně není jen tak pro někoho. Řada soutěžících začíná zjišťovat, že mohou prohrát svůj boj o 2,5 milionu korun

Některé dívky si nejspíše myslely, že to uhrají na svou krásu a štíhlou postavu. Ale to se pekelně zmýlily. Některé krasotinky si totiž neuvědomily, kam vlastně jdou. Pokud se chtějí členové dvou týmů najíst, musí si samozřejmě jídlo obstarat.

A to není žádná sranda. V moři toho moc není, a tak hledají, kde mohou. Situace byla již nejednou tak vyhrocená, že soutěžící se uchýlili k tomu, aby snědli ulovenou krysu nebo hejno mravenců.

"Když se to rozkouslo, tak ten závěr, ten ocásek chuti je, jako kdybych si dal vanilkovou zmrzlinu. Když se zakousnou dva tři, tak je chuť výraznější,“ popisuje dobrotu soutěžící Bidlo.

Samozřejmě že to některým ženám nebylo po chuti a jídlo odmítly. Obzvláště dámské osazenstvo by si mělo uvědomit, že pokud bude dál ohrnovat nos nad takovýmto jídlem, oslabí v boji o imunitu celý kmen

Související články

Další články