Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

PRO SILNÉ ŽALUDKY: Hygiena na Robinsonově ostrově je naprosto ŽALOSTNÁ! Neuvěříte, kde soutěžící vykonávají potřebu!

S hygienou to není zrovna nejlepší!
Zdroj: Twitter / TV NOVA
+ Další 2 fotografie
Už dnes večer se můžete těšit na další díl reality show Robinsonův ostrov. Hygienické podmínky na ostrově jsou opravdu kruté a soutěžící si musí poradit bez kartáčku i bez toaletního papíru! Pokud si chtějí čistit zuby nebo jiné části těla, musí být vynalézaví. Použít mohou pouze to, co jim nabídne příroda nebo co si sami vyrobí.

Už dnes večer pokračuje drsná reality show Robinsonův ostrov. Jestli si myslíte, že si soutěžící užívají jako na luxusní dovolené u moře, tak jsem na velkém omylu. Ono to tak možná zprvu může vypadat. Moře, písčitá pláž, sluncem zalité pobřeží. Perfektní dovolená jako z katalogu.

Jenomže opak je pravdou. Soutěžící musí dodržovat opravdu drsné podmínky a nikdo se s nimi nepáře. Jedna z nejhorších věcí, které musí soutěžící překousnout, jsou hygienické podmínky.

Soutěžícím nebylo povoleno vzít si s sebou ani ty základní hygienické potřeby. Obyvatelé ostrova si tak musí poradit bez kartáčku na zuby, toaletního papíru nebo šamponu na vlasy.

Pokud nemůžou bez těchto věcí vydržet, musí si je vlastnoručně vyrobit.

„Základním hygienickým vybavením na Robinsonově ostrově je příroda sama. Neumožnili jsme soutěžícím mít jakékoli výdobytky současného života. Nemají záchod, toaletní papír, zubní pastu, zubní kartáček ani šampón. Soutěžící jsou ale vynalézaví a například popel využívají na čištění zubů,“ vysvětluje kreativní producent Bruno Ciberej.

Pokud vás zajímá, kde vykonávají potřebu, tak tuhle intimní záležitost se rozhodli řešit po svém. Vše vykonávají do moře. Nikdo z bojovníků si nejspíše nepřeje, aby musel odstoupit ze soutěže dřív kvůli tomu, že ho něco při vykonávání potřeby kouslo v divoké džungli do jeho intimních partií. Takže zvolili tuto jednodušší cestu.

Slaná voda není k mytí zrovna příjemná, a tak jsou soutěžící vděční za déšť, který je občas překvapí. Takže nyní máte zhruba představu, s čím vším se účastníci soutěže musí prát. Jsou to zejména takové věci, které obyčejný člověk bere za naprosto samozřejmé.

Související články

Další články