Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Pro pozornost cokoliv: Kráska na TikToku natočila Coronavirus Challenge, olízla záchod

Zdroj: TikTok
+ Další 2 fotografie
nezodpovědnost
Mladá Ava Louise (22) se snažila koronavirus využít k rozpoutání nové virální výzvy na TikToku. Místo toho se ale setkala s nenávistí ze všech koutů světa. Ve videu pojmenovaném Coronavirus Challenge totiž olizuje záchodové prkénko v letadle.

Kvůli sociálním sítím jsou dnes především mladí lidé schopni udělat cokoliv, co jim přinese pozornost či lajky. Výjimkou není ani blonďatá kráska Ava Louise, která chtěla svou slávu na TikToku přiživit videem o koronaviru Zašla ale příliš daleko.

Na první pohled mladá a krásná Ava všechny šokovala, když na svůj profil umístila video s názvem Coronavirus Challenge. Místo popularity a obdivu čelí nenávisti ze všech koutů světa poté, co její olizování záchodového prkénka v letadle oběhlo internet.

Zpočátku se Ava Louise do kamery usmívá, už jen nápis Coronavirus a v pozadí hrající píseň s názvem It's Corona Time ale naznačuje, že se na videu nebude odehrávat nic pěkného. Záběr, na němž dívka olizuje prkénko, je jen pro otrlé povahy.

Nenávist

Video Avy Louise začalo kolovat všemi sociálními sítěmi a v nejrůznějších zahraničních médiích. Lidé ji odsuzují, považují ji za nezodpovědnou a v internetových diskusích někteří dokonce tvrdí, že jim je z videa na zvracení. Podívejte se sami.

Související články

Další články