Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Pro Playboy už by se asi nesvlékla: Seriál Akta X má pokračování, jak vypadají Dana a Fox dnes?

Gillian je pořád kočka
Zdroj: archiv/Profimedia
+ Další 3 fotografie
Wow! Tak tihle dva zřejmě zastavili čas! Akta X se vracejí a oba zvláštní agenti FBI vypadají snad ještě lépe než před čtyřiadvaceti lety, kdy se seriál začal natáčet.

Kultovní záležitost 90. let je zpět, a to pochopitelně platí i pro hlavní hrdiny agenta Foxe Muldera (David Duchovny) a jeho kolegyni agentku Danu Scullyovou (Gillian Anderson). Tvůrci seriálu Akta X vyslyšeli prosby milionů fanoušků a vrátí ho na obrazovky. Chystají premiérovou sérii o 10 dílech.

Na jakou dějovou linku se mohou diváci těšit, to autoři nezveřejnili, ale jistě nebudou chybět mimozemšťané, sci-fi a paranormální jevy. Akta X budou taková, jaká je známe, ale zabalená v novém kabátě, s moderními technologiemi a Mulderem ve skvěle padnoucím obleku.

Do pucu dali i agentku Scullyovou, její představitelka Gillian Anderson za ty dvě dekády neuvěřitelně prokoukla, má světlejší vlasy a doufejme, že nebude v obličeji tak utrápená, jako ji obvykle vídáme. Jeden z nejlepších mysteriózních seriálů se poprvé vysílal v září 1993. V televizi se udržel dlouhých devět let a natočeno bylo 202 epizod.

Agentka Scullyová si užila slávu, když fotila pro Playboy, ale také ostudu, ven se dostaly snímky, na které není příliš hrdá. Její nahé fotografie naleznete v galerii. Těžko říct, jestli by na nějakou nabídku do časopisu pro pány kývla i dnes.

Související články

Další články