Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Pro modelky dlouhé nebo krátké nehty? Uznávaná designérka Lenka Vrabcová poradí

Zdroj: Archiv Lenka Vrabcová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
doporučení
Lenka Vrabcová (30), dříve Klosová, je mladou libereckou nehtovou designérkou. Mladou nejen věkem, ale i dobou, kterou se pohybuje v branži nehtové modeláže. Je vystudovanou zdravotní sestrou, vykonávat toto povolání jí však překazil vážný úraz na koni. Při velmi dlouhé rekonvalescenci se začala zajímat o nehtovou modeláž a v 25 letech začala snít o vlastním salonu a podnikání.

To se Lence také povedlo a nyní po pěti letech dělá nehty i klientkám, jako jsou modelky Lea Šteflíčková, Denisa Spergerová nebo Gabriela Gášpárová. "Je úžasná, má výborné nápady a vždycky odcházím spokojená," pochvalují si všechny Miss. Lenka je sice z Liberce, ale kvůli velkému zájmu o její práci jezdí často i do Prahy.

Úspěchy

Že je Vrabcová úspěšnou nehtovou designérkou, dokazuje nejen to, že za ní na nehty chodí známé osobnosti, ale i fakt, že se pravidelně účastní prestižních soutěží, kde se umisťuje na prvních příčkách. Příkladem takového úspěchu může být nedávná zahraniční soutěž Nail Pro 2021, kde získala hned čtyři ocenění (z toho dvě 1. místa) a dostala se i mezi pět nejlepších účastnic celé soutěže. Díky tomuto výkonu se v příštím roce posouvá opět do vyšší a konkurenčně náročnější kategorie.

Kromě toho, že se sympatická maminka Vrabcová věnuje svým klientkám a přípravám na soutěže a zároveň jezdí školit po celé republice, vytváří také postery s nádhernými extrémními tvary nehtů. Jeden z těchto tvarů si v minulém roce nechala sama patentovat a přiřkla mu název Sharkie. Taktéž v minulém roce spolu se svým manželem rozjela vlastní e-shop s nehtovými nástroji, v dnešní době již velmi nutnými k rychlé a precizní manikúře a modeláži. Lenka Vrabcová je také ambasadorkou značky Kostka nail system a tyto veganské hypoalergenní produkty používá pro všechny své klientky.

Doba je nyní pro nejednu nehtovou stylistku nelehká, nehtová studia musí být uzavřena kvůli vládním opatřením spojeným s pandemii covid-19, Vrabcová se ale nevzdává. Situaci se přizpůsobila a pro své studentky vytváří online školení, která jsou plná nejen nutných základů pro správnou nehtovou modeláž, ale i současných informací a trendů v oblasti krásně a přirozeně vypadajících nehtů.

Nezbývá nic jiného než tuto nadějnou mladou ženu doporučit všem, kteří stále tápou při hledání šikovné a precizní manikérky. Více informací o její práci a podnikání najdete také na www.claudine.cz nebo na Instagramu i Facebooku.

Související články

Další články