Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Pro lidi jsem pedofil a Iva pořád kouří i v těhotenství! Páreček z Výměny manželek v exkluzivním videu

+ Dalších 10 fotografií
Určitě si pamatujete na tento zajímavý pár z Výměny manželek. Upoutali pozornost věkovým rozdílem. Marianovi je dnes 46 let, jeho manželce Ivě pouhých 18 let. Pár ale čeká už druhé miminko. Bude to holčička a na svět přijde na začátku srpna. Při této příležitosti Iva a Marian znovu promluvili.

Když se vysílala reality show Výměna manželek, bylo v Semilech hodně rušno. Lidé na ulici poznávali tehdy pětačtyřicetiletého Mariana. Mnozí mu fandili, jiní mu ale nadávali do pedofilů. Nebylo to nic příjemného. Důvod? Marian si pořídil dítě s patnáctiletou Ivou, která vyrůstala v dětském domově.

Marian na kamery popsal, že s lidskou zlobou a nenávistí se bohužel setkává i dnes. Pořád se najde velká skupina lidí, kteří mu nadávají. Tyto lidi chtěl Marian hnát před soud, ale pak si to rozmyslel. Nechtěl na sebe poutat ještě větší pozornost.

Dnes zamilovaný pár čeká druhé dítě. Na začátku srpna se narodí holčička a dostane jméno Anetka. Iva se na miminko těší. Plánovala ho. „Mladým matkám bych chtěla vzkázat, když už mají miminko, aby s ním trávily hodně času a neodkládaly ho,“ říká dnes Iva, která od posledního natáčení velmi vyspěla.

Manžel Marian ji hodně chválí. Iva se naučila vařit a již umí pečovat o domácnost. Manželé rozhodně nežijí ve špíně. Dochází za nimi i pracovnice sociálky, kteří rodinu kontrolují. Nic závadného dámy ze sociálky neshledaly.

Snad by jen Iva měla definitivně seknout s cigaretami. Přiznala se, že i v těhotenství si během dne zapálí. Přesto věří, že malá Anetka bude zdravá. Podívejte se na velmi zajímavý rozhovor, který vznikl ve spolupráci s OneTV.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články