Pracujete často dlouho do noci a nechce se vám pak už jezdit domů? Nebo si jen občas potřebujete trochu zdřímnout či odpočinout při sledování oblíbeného pořadu? Pořiďte si tento unikátní stůl kombinovaný s postelí, jehož součástí je dokonce i malý televizor!

Athanasia Leivaditou, návrhářka „spacího stolu“, se snažila přijít na způsob, jak umožnit zaměstnancům načerpat nové síly, aniž by museli opustit kancelář nebo v ní nocovali na zemi. To je velmi praktické především v případě, kdy zrovna řešíte nějaký náročný projekt a většina členů vašeho týmu bydlí přesně na opačné straně města.

Co ji k tomu vlastně inspirovalo? „Ta myšlenka se zrodila už v období, kdy jsem ještě studovala na vysoké škole. Spousta spolužáků neměla byt v blízkosti univerzity a práce na jejich projektech jim zabírala mnoho času. Vzpomínám si, jak každou noc dávali dohromady židle, aby se na nich mohli alespoň trochu prospat,“ vysvětluje Athanasia.

Stůl se pochopitelně hodí nejen do kanceláře, ale obecně i do jakýchkoliv malých interiérů, ve kterých chcete ušetřit co nejvíce prostoru.