Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

PRO LÁSKU LEOŠE TRPÍ JAKO ZVÍŘE! Co všechno musí sexy „Kobliha“ podstoupit, aby se Marešovi líbila?

Leošovi bylo do smíchu, ale Monice moc ne.
+ Další 3 fotografie
Být partnerkou bohatého moderátora Leoše Mareše (40) není takový med, jak by se mohlo zdát. Své by o tom mohla vyprávět Monika Koblížková (34), která občas vedle něj trpí jako zvíře. To je daň za život v luxusu.

Když jsme zamilované hrdličky potkali na akci na smíchovské náplavce, kde rum tekl proudem, tak jsme při pohledu na cupitající Moniku litovali hlavně její nohy. Když se snažila držet krok vedle Mareše a nevypadat jako postižený kačer, tak jí to dalo opravdu hodně práce.

Měla tak obrovské jehlové podpatky, že se jí nořily mezi kostky na chodníku. Ať se snažila, jak se snažila, tak její chůze měla k eleganci opravdu hodně daleko. Ale to by nikdo nevypadal jako dámička, kdyby se musel prodírat davem po dost špatném povrchu a ještě se tvářit, že se nic neděje.

Leoš se ale zachoval jako gentleman a svou milou by klidně vzal i do náruče, kdyby tam nebylo tolik lidí. Alespoň svou Moniku jistil pomocí ruky. Na módní redaktorce bylo vidět, že opravdu hodně trpí a dala by snad milion za pohodlné kecky.

Jenže moderátor je známý tím, že jeho partnerky vždy musely vypadat jako ze škatulky a chodit skoro na chůdách. On je přímo vysazený na obrovské podpatky. Jenže bohužel na některých mejdanech jde na takových botách skoro o život a měl by Monču ušetřit takového utrpení.

Nakonec se na kapitánskou loď dobelhali, kde si sexy brunetka aspoň na chvíli odpočinula. Příště by měla radši zvolit i přes Marešovu nevoli nějaké pohodlnější boty. Přeci jen zdraví má jen jedno.

Mohlo by vás zajímat

Další články