Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Pro krásu se musí trpět: Popálená Týnuš Třešničková promluvila o tom, jak se zbavuje jizev

+ Dalších 9 fotografií
zákroky
Je tomu už rok, co youtuberka Týnuš Třešničková (23) přišla při výbuchu v restauraci v Istanbulu k ošklivým popáleninám v oblasti paží, dekoltu, krku a obličeje. Ohnivý incident ji na několik měsíců upoutal na nemocniční lůžko tisíce kilometrů od rodiny. Turečtí lékaři dělali, co mohli, aby Týnuš nehodu odnesla s co nejmenšími následky. Kráska už je nějakou dobu doma a s tím, s čím si neporadili v Turecku, se teď snaží vypořádat tady. Nyní promluvila o tom, jak se jizev v obličeji zbavuje.

Týnuš Třešničková je jednou z nejpopulárnějších youtuberek Česka. Její videa a příspěvky na sociálních sítích se vždy týkaly především módy a kosmetiky a Týnuš si na svém vzhledu dávala vždy velmi záležet. Když tedy při ohnivé show v restauraci v Istanbulu utrpěla ošklivé popáleniny, mnozí si mysleli, že její kariéra bude zmařena.

Lékaři v turecké nemocnici udělali vše proto, aby se Týnuš vrátila domů skoro v takovém stavu, v jakém na dovolenou do exotického ráje odjela. Po několika měsících strávených na lůžku se Třešničková vrátila domů a o to, aby následky popálenin byly co nejmenší, se musí na vlastní náklady postarat v Česku. Nyní promluvila o estetickém zákroku, který pro eliminaci jizev v obličeji podstoupila.

„Před třemi týdny jsem byla na estetickém zákroku a vůbec nic jsem vám o tom neřekla, kromě toho, že jdeme pomoct zahojit ty jizvičky. Nechtěla jsem o tom mluvit bezprostředně po zákroku, protože jeho výsledky jsou vidět až po nějakém čase. Teď už jsou to 3 týdny, co jsem to podstoupila a myslím si, že je správný čas o tom promluvit, protože i vy, i lidé z mého okolí, si všímáte, že vypadám líp,“ říká ve videu Třešničková.

Zákrok, který Týnuš podstoupila, se jmenuje mezoterapie. Ani přes umrtvení prý nebyl zcela bezbolestný. „Tento zákrok jsme zvolily s paní dermatoložkou na základě předchozí konzultace. Prvně se umrtvuje část obličeje, do které se bude látka vpichovat, my jsme píchaly jen do těch jizviček. Umrtvovací krém jsme tedy daly jen na spodní část obličeje a ačkoliv se to hezky umrtvilo, maličko jsem to v určitých oblastech cítila. Pro krásu se ale musí trpět a myslím si, že to opravdu stálo za to,“ říká Týnuš, která se chce zbavit jizev, jež jsou pro ni i nehezkou památkou na ošklivou nehodu.

„Každé malé zlepšení je znát a počítá se. Pokud se tenhle zákrok bude pravidelně opakovat, myslím si, že výsledky budou úžasné. Já se moc těším do budoucna, že tento zákrok třeba znovu podstoupím,“ dodala Třešničková na konci videa s tím, že ji nyní čekají prohlídky u jiných lékařů. Snad se Týnuš podaří to, co si tolik přeje a za čas bude vypadat téměř tak, jako před dnem, který jí změnil život.

Mohlo by vás zajímat

Další články