Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Pro Gotta připravili červený koberec až k jeho automobilu

Karel Gott si to pořád dává!
Zdroj: oficiální zdroj
Během své kariéry zažil Karel Gott opravdu ledacos, když ale dorazil na svůj koncert do středočeské Příbrami, nestačil koukat. Pořadatelé koncertu totiž pro Mistra natáhli červený koberec až na parkoviště, kde parkoval svůj vůz.

„Nikdy bych nečekal, že se v Příbrami budu cítit, jako v Hollywoodu,“ smál se hned po příjezdu Karel Gott.

Vedle rudého běhounu ho v hornickém městě čekalo i několik tisíc natěšených fanoušků. A ty Gott tradičně nezklamal. Na pódiu zpíval přes hodinu a půl a narvaný stadion přivedl do nefalšovaného hudebního šílenství. „Něco takového Příbram hodně dlouho nezažila,“ pochvaloval si organizátor akce Petr Větrovský se svou kolegyní Jitkou Doubravovou. S mnohonásobným slavíkem v Příbrami ještě vystoupila Petra Janů a Olga Lounová.

Za bezchybný výkon pak pořadatelé božského Káju odměnili přímo na pódiu hornickou holí. „Vypadá moc krásně a zjevně by byla i funkční, ale snad se nebudete zlobit, když tu hůl zatím odložím, protože jí díkybohu nepotřebuju,“ smál se dobře naladěný Gott. Pro toho ale koncert neskončil poslední písní. Jak je jeho dobrým zvykem, tak se po koncertu ještě několik hodin věnoval stovkám svých fanouškům, kteří na něj po vystoupení čekali.

„Koncert v Příbrami byl perfektně připravený, publikum bylo naprosto fantastické, a tak je mojí povinností rozdat svému publiku pár podpisů a prohodit s nimi několik vět,“ dodal Mistr, jehož vstřícnosti směrem k fanouškům by se od něj měli učit všichni jeho kolegové.

Související články

Další články