Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pro exmanželku Leoše Mareše byla jeho svatba šokem: Tohle mu chladně vzkázala

Tohle mu Monika vzkázala!
Zdroj: archiv
+ Dalších 53 fotografií
Svatba Leoše Mareše (41) a Moniky Koblížkové (36) byla pro mnohé velkým překvapením. Moderátor si vzal svoji lásku v kostele Nalezení svatého Kříže v Litomyšli. O svatbě netušila ani exmanželka Monika. Na adresu svého bývalého muže se vyjádřila poměrně dost chladně.

Svatba jednoho z nejoblíbenějších moderátorů Česka Leoše Mareše (41) a Moniky Koblížkové byla pro všechny šokem. Naprosto před všemi se jim podařilo zatajit jejich svatební den. Ani nejmenší potuchy neměla Leošova exmanželka Monika Poslušná.

Když se Monika dozvěděla onu novinku, tak nebyla překvapena a ani ji to nijak nezasáhlo. Na adresu novomanželů prohlásila jen strohé: „Nevím a je mi to nějak jedno.“ Informoval o tom portál Blesk.cz.

Je vidět, že bývalá manželka Monika si už dávno žije svůj vlastní život a dění kolem Leoše ji už nezajímá. Úplně bohatě jí stačí, že mají mezi sebou perfektní vztah a na všem se vždycky domluví. A ještě aby ne, když spolu mají dva nádherné syny.

Související články

Další články