Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Pro bikiny se narodila: 20 nejhezčích fotek Moniky Marešové v plavkách

+ Dalších 17 fotografií
Bohyně slunce
Manželka moderátora Leoše Mareše Monika (38) si opět užívá na dovolené. Tentokrát nechala Leoše (42) doma a odjela se svojí maminkou na španělský ostrov Tenerife. I tam odhalila své dokonalé tělo na pláži. Na hlavní koupací sezonu si bude muset ale milovnice cestování Monika ještě chvíli počkat. Připomeňte si proto v naší galerii její nejhezčí fotky v plavkách. Určitě uznáte, že Monika se pro pózování v bikinách narodila!

Monika zkrátka cestování miluje. V lednu chytala sluneční bronz na Bali, poté vystřídala mořské slunce za horské a momentálně si prohřívá kostru ve Španělsku. S manželem nebo bez toho Monika stihne za rok zcestovat opravdu hodně a pro radost jejích fanoušků se u toho také dost často fotí.

Monika se chlubí nejen dokonalou postavičkou, kterou si náležitě Leoš (42) hýčká, ale také dřinou a disciplínou, která za vysněnou figurou stojí. Marešová častokrát přiznala, že nemá štíhlou postavu zadarmo. I když při pohledu na její maminku je jisté, že má dobré geny, přece jen už jí táhne na 40 a o postavu modelky se musí zasloužit.

Leoš, i když zůstal doma a věnuje se pracovním povinnostem, je jistě blahem bez sebe při pohledu na fotografie své krásné ženy. Jak je známo, slavný moderátor si na hubené postavy potrpí. Co je s Monikou, začal na sobě také tvrdě makat a i on vypadá ve dvaačtyřiceti letech výborně.

O tom, že se dřina vyplácí, se přesvědčte v naší galerii, kde na Moničině božském těle uvidíte snad všechny střihy bikin, co existují…

Mohlo by vás zajímat

Další články