Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Přiznává pomalu barvu?! Andrea Verešová veřejně sdílela jedno z uniklých videí

+ Další 3 fotografie
Andrea Verešová (40) opět dokazuje, že je velká profesionálka a humbuk ohledně jejích údajných erotických videí bere s nadhledem. Jak Andrea, tak její manžel Daniel Volopich (56) se nechali slyšet, že se jedná o podvrh a fotomontáž. Momentálně je celá záležitost v šetření Policie ČR, avšak modelka na svých sociálních sítích uveřejnila jedno z videí, které se nedávno dostaly na český internet.

Andrea Verešová (40) s manželem Danielem Volopichem zažili pěkně perné vánoční svátky, během kterých se dostalo ven erotické video, na kterém jsou osoby nápadně podobné právě oběma partnerům.

Sympatická Andrea nejdříve vypsala odměnu padesát tisíc eur za odhalení pachatele videa a následně výzvu po pár dnech stáhla. Spousta lidí a fanoušků na dvojici apeluje, ať se přizná, že na tom přece není nic špatného.

„Momentálně je celá záležitost v šetření Policie ČR, která nám zakázala podávat jakékoli informace. Rozebírání a rozpitvávání by mohlo ohrozit vyšetřování. Děkuji za pochopení,“ sdělila Verešová eXtra.cz s tím, že si i nadále stojí za tím, že se jedná o podvrh a fotomontáž.

„Na žádost policie nemůžeme poskytnout žádné další informace. Díky za pochopení,“ napsala sms eXtra.cz právník Daniel Volopich. Andrea je velká profesionálka a vše se snaží řešit s chladnou hlavou.

Část veřejnosti je zmateno tím, že Andrea před pár dny zveřejnila na svém Instagramu video, které také kolovalo po českém a slovenském internetu. „A teď se spolu podíváme zpátky do minulosti na to, jak jsem slavila Vánoce v roce 2017 a hodila jsem přitom držku, ale za tu srandu to stálo. Věřím, že se opět pobavíte,“ napsala k vánočnímu videu na kterém tančí a následně sebou flákne na zem.

Modelka na řadu lidí působí jako ledová královna, ale jak nyní dokazuje, umí ukázat i lidskou tvář a udělat si ze sebe srandu. Co myslíte vy?

Související články

Další články