Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Přiznání vítěze StarDance Dominika Vodičky: Došlo to do fáze, kdy jsem se za sebe styděl

Zdroj: Dominik Vodička
+ Další 4 fotografie
přiznání
Český tanečník, choreograf, trenér a vítěz StarDance 2019 Dominik Vodička (25) na sociálních sítích odhalil své velké tajemství a promluvil o mužském tabu. Dominik velmi otevřeně popsal, že v osmnácti letech přišel prakticky o všechny vlasy, a došel do bodu, kdy se sám za sebe styděl.

Dominik Vodička si v roce 2019 společně s herečkou Veronikou Khek Kubařovou vytančil ve StarDance první místo. Kromě toho je také držitelem ceny Thálie 2019, choreografem a trenérem společenských tan­ců.

Na první pohled možná dokonalý život a splněný sen. Na stranu druhou skryté trápení a velké problémy, které tanečníka tížily kvůli vypadávání vlasů. „Dnes na mě na Facebooku vyskočila tato vzpomínka. Lidi, vlasy dělají člověka. Ten, kdo tvrdí opak, si lže do kapsy,“ napsal na Instagramu Dominik.

Dominik se svým fanouškům svěřil i s tím, že došel do bodu, kdy se o sebe kvůli vypadávání vlasů úplně přestal starat. „Pro toho, kdo to nepoznal, je to transplantace vlasů. V osmnácti letech, po operaci slepého střeva, jsem se každé ráno budil a na polštáři jsem měl den co den chumáč vlasů,“ pokračuje.

Úspěšná taneční hvězda momentálně zažívá nejkrásnější chvíle v životě. Během minulého roku si vzal za ženu dlouholetou přítelkyni, tanečnici Elišku Novákovou. O jeho trápení s vlasy ale neměl téměř nikdo ani ponětí.

„Asi pochopíte, jak to v tomhle věku bylo těžké, když všichni moji vrstevníci měli vlasů na rozdávání a já to měl jak pětatřicátník. Prostě mi to změnilo život, tečka. A proč to tady píšu? Protože vím, kolika lidem to může změnit život! Já s tím byl v určitý moment taky smířený. Ale uvnitř vás to furt hlodá a to vy víte,“ dodal k tomu, proč se rozhodl k transplanta­ci vlasů.

Související články

Další články