Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Přiznání Paris Hilton: Ve dvaceti šla na potrat. Byla jsem ještě dítě, tvrdí

Paris Hilton s manželem Carterem Reumem.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Potrat

Dědička hotelového impéria Paris Hilton (42) se minulý měsíc stala maminkou. V kontroverzním rozhovoru pro Glamour však přiznala, že se měla stát maminkou již před dvaceti lety. Nakonec ale podstoupila interrupci.

Influencerka Paris Hilton a její manžel Carter Reum se minulý měsíc stali rodiči. Vytouženého chlapečka, kterého měla za pomoci umělého oplodnění a náhradní matky, rodiče pojmenovali Phoenix Barron Hilton Reum.

Momentálně se pár raduje z chlapce, kterého Paris ukázala i na sociální síti svým fanouškům.

Paris Hilton potratila

Po odhalení syna navíc poskytla velmi otevřený rozhovor magazínu Glamour. Svěřila se v něm například s tím, že okolo svých dvacetin potratila. „Bylo to něco, o čem jsem nechtěla mluvit, protože kolem toho bylo hodně hanby. Byla jsem dítě a nebyla jsem připravena,“ uvedla v rozhovoru pro Glamour.

Paris v sobě držela tajemství mnoho let, rozhodla se s ním však podělit poté, co se začal řešit soudní případ Roe vs. Wade (případ Nejvyššího soudu Spojených států amerických, který se týkal zákazu interrupce ve Spojených státech, pozn. red.). „Je to vaše tělo, vaše volba a já tomu opravdu věřím,“ prozradila Paris.

Znásilnění v patnácti

Kromě toho v rozhovoru přiznala další traumatický zážitek, který v dospívání zažila. V jejích patnácti letech ji měl znásilnit starší muž, kterého potkala v nákupním centru v Kalifornii. Údajně jí měl něco strčit do pití a zneužít ji.

V té době žila Hilton se svou babičkou z matčiny strany v Palm Springs. Prohlásila, že tehdy navštívila Los Angeles, aby viděla své přátele, a poflakovala se v nákupním centru Westfield Century City „téměř každý víkend“, jak píše Page Six.

Související články

Další články