Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Přiznání Matěje Rupperta: Hudebník prozradil, proč se vykašlal na exmanželku, když měla rakovinu!

Matěj Ruppert přerušil veškeré styky se svou exmanželkou Karolínou.
Zdroj: koláž herminapress.cz a facebook.com - Pavlína Jarošová foto

Zpěvák Matěj Ruppert (35) po letech přiznal, proč krachlo jeho manželství s půvabnou Karolínou Chytilovou (34). Vzhledem k velmi bouřlivému rozchodu páru se Matěj se svou ex nestýkal, ani když před třemi roky bojovala s rakovinou prsu.

"Předtím, než jsme se dali dohromady, jsem byl po nepěkném rozchodu, a když jsme se s Karolínou seznámili, tak mě naplnila euforickým pocitem lásky, že jsem ji bezmyšlenkovitě požádal o ruku, aniž bych si uvědomil, že ten půlrok je takový vždycky," přiznal Ruppert v pořadu Drzá Diana, který vysílá televize Óčko.

Matěj si vzal Karolínu 20. července 2008. Po nějaké době mu ale Karolína přišla na nevěry a manželství se začalo hroutit. Při rozchodu docházelo k divokým hádkám a obviňování jeden druhého, které zašlo nakonec natolik daleko, že spolu oba exmanželé přestali mluvit. A to i v době, kdy Karolíně diagnostikovali pozitivní rakovinotvorný nález v prsu. Ruppert v pořadu řekl, že je rád, že se jeho ex vyléčila a že jí přeje jen to dobré. Sice se navzájem dobrovolně nevyhledávají, ale pokud se náhodou potkají na nějaké akci, dokáží se už alespoň vzájemně pozdravit.

Související články

Další články