Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Přiznání Martina Chodúra o vztahu s o 17 starší podnikatelkou: Ivone se kvůli mně rozvedla, oporu jsme hledali stěží

+ Dalších 5 fotografií

Když se Martin Chodúr krátce po vítězství v SuperStar dal dohromady s o více než sedmnáct let starší Ivone Selníkovou, málokdo jejich vztahu věřil. Oni ale dokázali, že věkový rozdíl je pro ně opravdu jenom číslem, a dnes spolu vychovávají syna Martina. Jak náročné byly jejich začátky a čím vším si prošli? Nejen o tom se Martin rozpovídal ve studiu eXtra Host. 

Jemu bylo čerstvých dvacet let, ona byla o více než sedmnáct let starší. Přesto mezi nimi přeskočila jiskra a hluboce se do sebe zamilovali. Překážkou pro Martina Chodúra a Ivone Selníkovou nebyl ani fakt, že ona byla vdaná.

„Byla to láska na první pohled. Taková ta klasická, romantická láska. A pořád je,“ vzpomíná Chodúr s tím, že mu v té době bylo devatenáct, možná čerstvých dvacet a měsíc předtím se stal vítězem první Česko Slovenské SuperStar.

„Dělal jsem to, co jsem musel, protože jsem nemohl jinak. Ona také. Pro ni to bylo těžší než pro mě. Já jsem neměl žádné závazky. Byl jsem svobodný mladý kluk,“ říká na rovinu Martin, který přiznává, že se kvůli němu jeho nynější partnerka rozvedla. „Rozvedla se kvůli mně, protože se chtěla rozvést. Kdyby se rozhodla jinak, tak bych to akceptoval a byl bych dál nešťastný,“ vysvětluje zpěvák, který se netají tím, že jejich vztahu věřil málokdo.

„Jenom stěží jsme hledali nějakou podporu. Rodiče to přijali, ale myslím si, že jenom proto, že z nás cítili, že s tím nemohou nic dělat. Byli natolik moudří, že se s tím nesnažili nic dělat,“ říká Chodúr s tím, že ačkoli byl na jejich vztah vyvíjený nesmyslný tlak ze všech stran, oni vydrželi.

Společnost je šovinistická

„Každý měl potřebu se k tomu nějak vyjádřit. Pro Ivonku to bylo mnohem těžší. Náš vztah to ale utužilo. Když člověk něco dostane hned, tak si toho neváží,“ myslí si Chodúr, podle kterého je společnost šovinistická, protože málokomu vadí vztah staršího muže s mladší ženou, ale ve chvíli, kdy je to naopak, bývá to pro všechny šok.

„Společnost si představuje muže jako dobyvatele a ženu jako trofej, která se získává. Nějaká ozdoba. Takový styl přemýšlení mi byl vždy cizí. Já jsem byl přesvědčený o tom, že člověk by měl být s tím, s kým je mu hezky. Kdo je ta společnost, která říká, že starší muž a mladší žena je normální, stejný věk je normální, ale obráceně je to špatně?“ rozhněval se Chodúr, podle kterého je ve vztahu nejdůležitější, aby oba byli v něm šťastní.

„U nás to funguje, ale u někoho jiného to může skončit katastrofou. Člověk by se neměl s nikým poměřovat. Jenom sám se sebou,“ dodává Chodúr s tím, že tlak okolí může mít na vztah dvojí efekt. Jim ho utužil. Proč si ale Ivone po takové době nevzal, jaký je otec a co začal studovat během pandemie koronaviru? Nejen to se dozvíte ve videorozhovoru.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy