Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Přiznání Kryštofa Bartoše: Přítelkyni skládá oplzlé básničky, platonicky se zamiloval do kolegyně ze Zlaté labutě

Kryštof Bartoš má krásnou přítelkyni Martinu Babišovou.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 5 fotografií
První setkání

Herec Kryštof Bartoš (31), známý ze seriálu Devadesátky, je už nějakou dobu zadaný. Osud chtěl, aby potkal úžasnou Martinu Babišovou, která se v pořadu 7 pádů Honzy Dědka dozvěděla, do koho byl její přítel platonicky zamilován předtím, než se potkali. Shodou náhod Kryštofova dávná láska seděla hned vedle nich. Jedná se totiž o herečku Martu Dancingerovou, se kterou Bartoš nyní hraje v seriálu Zlatá labuť. 

Kryštof Bartoš je čím dál víc ve hledáčku režisérů. Pracovní nabídky a role pro něj se množí a daří se mu také i v milostném životě. Nějaký ten pátek totiž chodí s herečkou Martinou Babišovou, se kterou se poznal v kavárně, jak oba přiznali v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

První setkání

"Setkali jsme se náhodou v kavárně, Kryštof se mě ptal, co tam dělám, a začal se mi koukat do papírů, které jsem měla na stole. Studovala jsem zrovna stadia rozchodu," začala vyprávět Martina. "Tak jsem jí říkal, že to jsem nedávno studoval taky. A tak jsme si hned padli do oka. Začali jsme se bavit o rozchodu a šíleném rozvodu Johnnyho Deppa. Náhodou jsme se potkali v kavárně a já jsem si vedle Martiny sedl, protože jinde nebylo místo," navázal Kryštof na svou přítelkyni. Tu samou historku před časem vyprávěl i redakci eXtra.cz.

Kryštof je nejen skvělý herec, který zazářil jako Tomáš Kozák v seriálu Devadesátky, ale píše také básně. "Napsal mi básničku o mým zadku. Byla moc hezká. Ale když mě jednou naštval, tak jsem ji obřadně spálila. A lituju toho," svěřila se Martina Babišová.

Kryštof se dostal do prekérní situace

Kryštof náhle prozradil, že nebyla jediná, komu napsal milostné verše. "Já jsem napsal báseň i Martě Dancingerové, ale nikdy jsem jí ji neposlal. My jsme se v šestnácti potkali na recitační soutěži Poděbradské dny poezie a já jsem se do Marty tehdy platonicky zamiloval," přiznal Bartoš. "Začíná to být zajímavý," reagovala jeho přítelkyně. Vtipné bylo, že Marta Dancingerová byla také hostem Honzy Dědka a seděla od nich pár metrů. "Ty píšeš básničky všem?" zeptala se ironicky Martina. "Všem ne," odpověděl herec. "Aha, jen dvěma v téhle místnosti," odsekla na závěr jeho přítelkyně. Zdá se, že to mezi dvojicí bude ještě zajímavé, protože Kryštof nyní hraje v seriálu Zlatá labuť po boku právě Marty Dancingerové.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy