Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Přiznání Jany z Malých lásek: Starší syn se zřekl vlastní matky kvůli mladšímu sourozenci. Jak to teď mezi nimi je?

+ Další fotografie
Ve středu televize TV Nova odvysílala poslední díl reality show Malé lásky. Kromě dalších rodiček jste mohli vidět i Janu (45) s Pavlem (49). Ti se stali rodiči malé holčičky.

Pozdní těhotenství zamilovaného páru se však ze strany jejich dospělých dětí nesetkalo s přílišným pochopením. V Malých láskách se rodiče přiznali, že to byl šok pro ně a hlavně pro jejich dospělé děti.

Jana Boháčková přiznala: „V 17 jsem otěhotněla a paní doktorka mi řekla, že buď si to dítě nechám a budu mít jedno, anebo to dám pryč a nikdy žádné dítě mít nebudu. Takže mám syna.“ Její syn je teď už dospělý muž.

Dalších 27 let Jana nepoužívala žádnou antikoncepci v domnění, že už otěhotnět nemůže, ale otěhotněla. Pro Janu i celou rodinu nastal velký šok, když zjistila, že ve svých 45 letech otěhotněla.

Janin syn nesl zprávu o budoucím sourozenci těžce a Pavlova dcera na tom nebyla jinak. Jana se svěřila TN.cz, že teď už to s jejím synem vypadá jako dříve. I Pavel urovnal vztahy se svou dcerou. Teď se rodina bude snažit společně vychovat malou holčičku.

Související články

Další články