Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Přiznání exmilenky Karlose Vémoly: Chci zadek, jako má Lela, prozradila nám Lulu

+ Dalších 9 fotografií

Zdeňka Černá alias Lulu se po delší době objevila na veřejnosti. A opět si nenechala ujít příležitost a promluvila o Karlosovi Vémolovi, se kterým měla mít podle svých slov před několika lety milostný poměr. Redakci eXtra navíc přiznala, že ji brzy čeká operace, kterou před několika týdny prodělala i Karlosova manželka Lela Ceterová. A přiznala nám, že se jí ráda zeptala na několik tipů. 

Karlos Vémola sice vztah se Zdeňkou Černou alias Lulu nepřiznal a dokonce redakci eXtra opakovaně tvrdil, že ji osobně nezná, ona se k poměru s našim nejslavnějším MMA zápasníkem ale hrdě hlásí. Když se ale na narozeninové párty casina ve Vestci u Prahy dozvěděla, že na guest listu je i Vémolovo jméno, byla překvapená.

Lulu: Karlos se mnou přestal komunikovat

"Nikdy předtím jsem ho tu neviděla. Nevím, jestli ho oslovím. Možná se pozdravíme ze slušnosti. Ale nemám mu co říct," přiznala eXtra.cz Lulu s tím, že s Vémolou přes dva roky nemluvila.

"Náš vztah neskončil moc dobře. Poté, co se to provalilo, byl dost naštvaný a přestal se mnou mluvit. Od té doby je v podstatě ticho po pěšině. Nemůžu říct, že jsme přátelé. Maximálně pozdravit. To je vše. Myslím si, že nějaká zášť mezi námi není," dodala Lulu, které jsme se zeptali, zda se někdy osobně setkala s Lelou, jíž s ní měl Vémola nasadit parohy a ona dokonce na svém Instagramu zveřejnila snímek z jejich koupelny, což měl být důkaz jejího poměru s Vémolou.

Chci zadek jako Lela, říká Zdeňka Černá

"S Lelou jsem se osobně nesetkala. Tenkrát jsme si psaly. Psala mi dost ošklivě. Ten vztah nebyl dobrý. Tak nemám důvod se s ní kamarádit. Pokud ale dorazí i Lela, tak bych to ráda okoukla, jak jí dopadla nová operace. Taky plánuju, že si nechám udělat ty hýždě, tak by mi mohla dát pár tipů," vysvětlila Lulu, které jsme se zeptali, zda už našla muže svého života, který bude mít oči jenom pro ni.

"Toho pravého muže pro život stále hledám. Jsem single a to je moje priorita. Jinak je vše bezvadné," uzavřela Lulu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy