Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Přiznání baculaté Veroniky v Prostřenu: Když jsem opilá, lakuji psovi drápy a stříkám ho růžovým sprejem!

Nejmladší kuchařka z Prostřena Veronika má na svém soutěžním profilu hezké motto: "Nedělej druhým to, co nechceš, aby jiní dělali tobě." Proto je až nepochopitelné, co po pár sklenkách alkoholu s kamarády provádí své fence buldoka. Od lakování drápů po stříkání její srsti sprejem. Tohle chování prostě nepochopíte!

„Je to moje fenka a jmenuje se Betty. Sem tam jí nalakuji i nehty,“ popisuje rádoby vtipnou kratochvíli nejmladší soutěžící Veronika Poizlová.

„Když je tady víc lidí a pořádáme nějakou party a když máme v sobě nějaký alkohol, tak jsme právě Betty nalakovali nehty,“ vypráví dál s úsměvem na rtech cestovatelka Verča. A to není všechno. „Jí to nevadilo, už to má ošoupaný,“ dodává. Vzhledem k tomu, že lak na nehty většinou smrdí i lidským uživatelkám, tak pro psa s několikanásobně lepším čichem to musela být teda opravdu zábavná party.

„Párkrát jsme jí nastříkali i růžovou barvu, co Betty,“ šokuje Veronika a my se divíme, že tohle vůbec někdo říká v televizi. „Probíhají tady takové party a Bettyna to někdy schytá,“ říká baculatá Veronika, která snad aspoň v den, kdy bude vařit, nechá svého psa na pokoji.

A už jste viděli nejlepší parodii na Prostřeno? Klikněte ZDE.

Související články

Další články