Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Přiznání alkoholika Petra ve Výměně manželek: Okrádal jsem lidi, byla to škola ulice

Přiznání alkoholika Petra ve Výměně manželek: Okrádal jsem lidi, byla to škola ulice
Zdroj: repro TV Nova
+ Dalších 25 fotografií
výměna
Závislost na alkoholu se Petr (40) ve Výměně manželek snažil omlouvat i svou minulostí. Náhradní ženě Janě (36) bez mrknutí oka přiznal, že seděl ve vězení. "Okrádal jsem lidi," prohlásil s tím, že má na kontě i pár vykradených bytů.

Ve Výměně manželek tentokrát neúřadovala neschopná žena v domácnosti, ale svérázný Petr z Ostravy, který má velké problémy s alkoholem. Syn ho kreslí s láhví v ruce a jeho to trápí. Přiznal se, že nadměrné pití má základ i v jeho minulosti!

Podle svých slov byl zloděj a za trestnou činnost si šel sednout do Valdic. "Okrádal jsem lidi. Třeba jsem někomu vykradl byt, dostal jsem školu ulice. Teď jsem 12 let venku, společnost mi dala šanci a už se tam nikdy nechci vrátit," vyprávěl náhradní manželce Janě.

Seřežu ji vařečkou, no a co!

Ta žije v Praze, kam na deset dní odcestovala Petrova žena Renata (48). Z úst matky malé Aleny (12) také zaznělo šokující přiznání, svou dceru fyzicky trestá. "Tříská s ní puberta, takže teď je to i častěji než jednou do roka. Normálně vezmu vařečku a zmlátím ji. Škoda každé rány, která padne vedle. Neuznávám volnou americkou výchovu, nám to taky dělali a přežili jsme," prohlásila.

Renata, jež překonala rakovinu, s Petrem vychovává i jeho syna Dominika (11). "Na jeho výchovu jsem s-al," chytal se na hlavu Petr s tím, že na tom hodlá zapracovat.

Těžko však říct, do jaké míry se mu to podařilo...

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy