Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Přivtělené duchovní bytosti: Jak poznáte, že na sobě máte přivtělenou duši? Víme, co všechno vám může způsobit!

Zdroj: Profimedia.cz

V okamžiku smrti bychom jako duchovní bytost měli projít světelným tunelem. Za nebeskou branou budeme mít možnost zhodnotit svůj minulý život a rozhodnout se pro další inkarnaci (opětovné narození).

Je však mnoho duší, které na Zemi zůstávají, neboť odejít nemohou nebo nechtějí. Stává se tak z různých důvodů, jako jsou láska k pozůstalým, závislost na partnerovi, přání vzít si s sebou milovanou osobu, lpění na majetku, potřeba cosi dokončit, touha po pomstě, strach z potrestání, nedůvěra v posmrtný život, v případě rychlé, nečekané smrti zmatenost a nestihnutí najít včas cestu do světla.

Pro duši pak nastává problém, protože zde zůstává bez těla, tudíž bez možnosti dalšího reálného žití a šance dále se duchovně vyvíjet Pro tuto existenci ovšem potřebuje nějak čerpat energii, a proto jí nezbývá nic jiného, než aby se přivtělila k bytosti, která fyzické tělo má.

Živému člověku to způsobuje řadu potíží. Přivtělené duchovní bytosti mohou značně ovlivňovat naše myšlení a chování. Duše si totiž pamatuje všechno, co prožila v předchozím životě, nese si s sebou dřívější sympatie, antipatie, emoce i přesvědčení. Dotyční (i jejich okolí) mnohdy nechápou, co se to s nimi vůbec děje.

Terčem pro přivtělení jsou často lidé, kteří jsou oslabení svou závislostí na alkoholu, drogách či jsou pod vlivem psychofarmak.

Příznaky přivtělené duše:

Na to, jestli na sobě nemáte přivtělenou duši, se také můžete zeptat kyvadla Přivtělenou duchovní bytost je třeba odeslat tam, kde by měla správně být. Potom se může rozhodnout, zda se opět vrátí jako ochránce dané osoby, ale tentokrát už by jí neměla ubírat energii, nebo si zvolí, jak se narodí příště.

Jednou z možností, jak přivtělenou duši odvést, je požádat o pomoc svého anděla strážného "Můj drahý anděli, pomoz, prosím, této bytosti, aby odešla tam, kam patří, do míst, kde bude řádně poučena a osvícena. Velice ti děkuji."

Případně se obraťte na někoho, kdo má s odváděním duší profesionální zkušenosti

Vyčistit prostory od přivtělených duchovních bytostí a ochránit vaši osobu vám pomohou drahé kameny a minerály – například křišťál, kalcit, ametyst a další.

Související články

Další články