Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Přivítání roku 2021 v podání světových celebrit: Jako v Barbie zámku u Paris Hilton a přepych u Ronalda

Nový rok v podání světových celebrit.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Koronavirový rok 2020 je už za námi a nový rok 2021 před námi. Poslední den v roce patří mezi dny, kdy se lidé na celém světě loučí s uplynulým rokem a nedočkavě vyhlížejí rok nový. Redakce čtenáře eXtra.cz nedávno informovala o tom, jak prožily Silvestra české celebrity. Někdo vyrazil na hory, za teplem nebo zůstal doma. Jak ale slavily celebrity zahraniční?

Rok 2020, který kvůli pandemii koronaviru zkomplikoval život všem lidem na celé planetě, je už za námi a před námi je celý nový rok 2021, do kterého vstoupila většina lidí v naději, že bude lepší než ten předešlý.

Tak jako každý rok i v tom letošním nezapomněly celebrity na své fanoušky a pomocí sociálních sítích jim popřály to nejlepší do nového roku 2021. S přílohou nějaké fotografie z jejich soukromí poukázaly i na to, jak konec roku 2020 a začátek toho nového oslavily.

Navzdory koronaviru a vládním opatřením se celebrity rozhodly, že si nebudou kazit radost a poslední den v roce si pořádně užily. Někdo vyrazil na hory, jiní odjeli za teplem a někdo se rozhodl strávit volný čas v pohodlí domova.

Nový rok ze světa slavných

Ani celebrity světového formátu na své fanoušky nezapomněly a oslavy si užily jak se patří. Hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo slavil v kruhu těch nejbližších. S fanoušky se podělil o snímek s jeho partnerkou Georginou a čtyřmi dětmi.

Paris Hilton opět nezklamala. Celý její dům osvítila růžovou barvou, působil tak spíš jako zámek panenek Barbie.

Thor Chris Hemsworth poslal fanouškům pozdrav z tematické extravagantní oslavy, jeho manželka si dokonce nasadila růžovou paruku.

Nestárnoucí sexy herečka Elizabeth Hurley potěšila fanoušky pořádným výstřihem a hvězda filmů Muzikál ze střední Vanessa Hudgens provokovala v červených šatech u krbu.

V galerii se podívejte, jak slavily příchod roku 2021 i ostatní zahraniční celebrity.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy